• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Мешканці мікрорайону «Лазурний» заручились підтримкою депутата Покровської міськради Наталії Полюшко

eye

452

11.02.2021 17:11

Депутати в дії

img

У ході зустрічі найбільше уваги було приділено темі незадовільного стану житлово-комунального фонду мікрорайону. За словами старших багатоквартирних будинків, електропроводка та електрощитові знаходяться в аварійному стані та вимагають ревізії, а під'їзди потребують косметичного ремонту.

Під час спілкування з депутатом мешканці будинку № 67 у мікрорайоні «Лазурний» підняли питання можливості проведення ремонту труби для водовідведення води на даху першого під'їзду.

Водночас обговорили проблему збільшення кількості безпритульних тварин, які наражають на небезпеку дорослих і дітей.

За думкою мешканців «Лазурного» гострою проблемою є недобудовані та покинуті будівлі, де проводять вільний час підлітки.

«Ми розглянули понад 10 питань, кожне з яких надзвичайно важливе та потребує ретельного вивчення, - зауважила  Наталія Полюшко. – Усі заявки, які стосуються комунальної сфери, вже передані до профільних служб та установ. Я особисто контролюватиму їх виконання».

Мешканці мікрорайону відчули небайдужість депутату, та зійшлися у думці, що наведення порядку в домі, місті та громаді - це спільна справа.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на отримання твердого палива

Сьогодні відбулось друге засідання робочої комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

151

Новини громад

09 вересня 2022 14:21

У Покровську відбулось чергове засідання з питань надання одноразової матеріальної допомоги

9 вересня за участю заступника міського голови Олександра Добровольського, керівниці апарату виконкому ради Алевтини Жук, депутатів міської ради, а також представників УСЗН та громадськості розглянуто понад 30 заяв на отримання грошової допомоги.

eye

161

Новини громад

09 вересня 2022 13:55

На старостинських округах вшанували загиблих захисників України

Сьогодні, у День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, на приєднаних територіях Покровської ТГ пройшли меморіальні заходи

eye

170

Новини громад

29 серпня 2022 14:34

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію