• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У громаді продовжується розгляд заяв на отримання твердого палива

eye

776

09.09.2022 14:21

Новини громад

img

Сьогодні відбулось друге засідання робочої комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля. 

Цього разу члени комісії розглянули близько 300 звернень громадян. Після ретельно вивчення документів, наданих до письмових заяв на забезпечення дровами, було схвалено 165 з них. Ще 27 – на отримання мешканцями вугілля. Близько 60 заяв члени комісії залишили на додаткове вивчення та доопрацювання. 


За словами керуючої справами виконкому Алевтини Жук, по кожному з цих звернень запланований комісійний вихід з обстеженням умов проживання заявників. 

При розподілу твердого палива члени комісії звертали увагу на сукупний дохід родини, наявність інвалідності у членів сім'ї та чи є у родині працездатні особи. 

Нагадаємо,  для сталого проходження опалювального сезону лише для критичної інфраструктури потрібно близько 2 тисяч тонн палива. Тож у Покровській громаді активно готуються до його централізованої закупівлі. 

Ведеться робота і з заготівлі дров. Вже створені та працюють по громаді  бригади, працівники яких займаються обпилюванням аварійних дерев.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Пункт Незламності – місце безпеки під час тривалого відключення електроенергії

Під час блекауту (відключення електроенергії на понад 6 годин) у Покровській громаді, як і по всій Україні, працюватимуть Пункти незламності.

eye

13

Новини громад

09 грудня 2022 14:44

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

32

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

60

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію