Про затвердження Програми сприяння розвитку волонтерства Покровської територіальної громади на 2023-2027 роки

24 лютого 2022 року стало новим поштовхом до поширення волонтерства, адже населення всіх вікових груп громади об’єдналось у тотальному спротиві російської агресії.

Волонтери нарівні з іншими громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування активно підтримують Збройні сили України, підрозділи сил територіальної оборони, організовують роботу щодо соціального захисту громадян у населених пунктах надаючи гуманітарну та медичну допомогу, працюють у напрямку адаптації тимчасово переміщених осіб. На сьогодні, попри високий рівень суспільної підтримки волонтерської діяльності, більшість жителів не залучені до неї, що актуалізує питання популяризації переваг волонтерства. Крім того, потребує уваги питання сприяння розвитку волонтерської діяльності як одного з основних напрямів діяльності громадянського суспільства.

З метою розвитку волонтерської діяльності у Покровській територіальній громаді та аби зробити волонтерський рух постійним дієвим рухом, а також підтримати зусилля активістів у цих напрямках, розпорядженням начальника міської військової адміністрації Сергія ДОБРЯКА затверджена Програма сприяння розвитку волонтерства Покровської територіальної громади на 2023-2027 роки.

Текст програми – спільна робота, відділів та управлінь, комунальних установ, волонтерів та громадських активістів.

Програма сприяння розвитку волонтерства Покровської міської територіальної громади передбачає:

• проведення заходів, спрямованих на розвиток волонтерства;
  • залучення мешканців у волонтерську діяльність та активізацію їхньої залученості у суспільно значущі сфери життя громади;
  • налагодження співпраці місцевої влади з організаціями та установами, що залучають волонтерів;
  • збільшення зовнішніх ресурсів для вирішення місцевих проблем;
  • посилення рівня довіри жителів до влади, у тому числі через підтримку волонтерських ініціатив, які спрямовані на вирішення проблем, пов’язаних з волонтерською діяльністю в громаді;
  • створення сприятливих умов для розвитку волонтерства та мереж;
  • проведення різноманітних освітніх заходів, навчальних семінарів, форумів, конференцій;
  • покращення матеріально-технічної бази волонтерських ініціатив та посилення організаційної та інституційної підтримки організацій та установ, що залучають волонтерів;
  • впровадження постійної інформаційно-просвітницької кампанії тощо.

В такий час ми всі повинні робити все, що в наших силах, аби підтримувати тих, хто сьогодні забезпечує нам мирне небо.

Заповніть, будь ласка, опитувальник, аби ми могли налагодити ефективну співпрацю та консолідувати зусилля волонтерських ініціатив з органами місцевого самоврядування.

ОПИТУВАЛЬНИК

РАЗОМ МИ СИЛА, РАЗОМ КУЄМО ПЕРЕМОГУ.