• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Евакуація

Триває обов’язкова евакуація мешканців Донецької області на осінньо-зимовий період

 

Протягом вже тривалого часу спостерігається критична ситуація з водопостачанням у громадах Донецької області. Враховуючи постійно зростаючу напругу через воєнні дії, є реальна загроза виникнення перебоїв з електропостачанням, також існує загроза обстрілів.

 

Не має 100% гарантії відновлення газопостачання, особливо забезпечення газом осель мешканців багатокравтирних будинків.

 

Враховуючи всі ці обставини, не треба зволікати з евакуацією.

 

Щодня є можливість вирушити евакуаційним потягом у Львівському напрямку з самостійним розміщенням (пошуком житла). Але ми зазначаємо, що і обласне, і міське керівництво  пропонують варіанти БЕЗКОШТОВНОГО розміщення. 

 

Донецька ОВА проводить евакуацію до громад Кіровоградської області, у місцях компактного проживання з безкоштовним розміщенням та харчуванням. Для евакуації потрібно обов’язково заздалегідь записатися у «Контактному центрі» за номером телефону: 0800-300-101. Потяг до Кіровоградщини курсує по парних датах, один раз на чотири доби.

Типове місце розселення у м. Кропивницький

Покровська міська ВА має домовленості дев’ятьма регіонами західної та центральної частини України, які готові приймати наших мешканців на осінньо-зимовий період з безоплатним проживанням. Здебільшого, це заклади соціальної інфраструктури (медичні, освітні заклади та гуртожитки), які готови розміщувати людей по 4-6 або 6-8 осіб у кімнаті з безкоштовним харчуванням.

Приватний будинок у м. Фастов
                                 Кімната у приватному будинку у м. Фастів

Вже готові зустрічати покровчан гуртожиток на 200 місць у м. Сокаль, Червоноградської області, де Червоноградська міська рада та волонтери зробили ремонт, а КУ «Агентство розвитку громади» Покровської міської ради спільно з благодійною організацією «Nova Ukraine» придбали побутову техніку та речі вжитку.

        Місце для приготування їжі у гуртожитку м. Сокаль, Червоноградський район

Найближчим часом буде готовий до зустрічі наших земляків гуртожиток у місті Фастов, Київької області. Також у Фастові є можливість розселитися у приватному двоповерховому будинку на 20 осіб.

Приватний будинок для розміщення евакуйованих осіб у м. Фастів

Для вагітних жінок, жінок з дітьми до одного року пропонують житло з окремими умовами у Львові («Незламні матусі»), у Чернівцях (Центр підтримки матері та дитини).

                                 Кімната у центрі "Незламні матусі", м. Львів
                                           Центр матері та дитини у м. Чернівці

Для сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю, е можливість поселитися у приміщеннях санаторіїв в місті Трускавець.

Санаторій "Джерело", м. Трускавець

Для людей з особливими потребами пропонуються геріатричні пансіонати.

 

Громади Львівської, Закарпатської,  Вінницької, Київської, Чернівецької, Житомирської, Хмельницької,  Тернопільської, Івано-Франківської областей будуть приймати осіб, що бажають евакуюватися, поступово.

 

Для реєстрації на евакуацію телефонуйте, будь ласка, до «Контактного центру». Тут ви можете також дізнатися додаткову інформацію щодо наявних евакуаційних маршрутів. При відкритті додаткових маршрутів інформація буде розміщатися на офіційних ресурсах міської Покровської ВА.

 

Не зволікайте. Евакуація сьогодні – єдиний розумний вибір.

Телефон контактного центру: 0800-300-101