Інформаційні матеріали про послугу з облаштування безбар’єрного житла

11.07.2024 07:26

ГО “Група Активної Реабілітації”, яка з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ураження спинного мозку, могли якомога швидше повернутися до максимально незалежного й вільного життя, почуватися гідно та користуватися своїми правами й свободами нарівні з усіма, у рамках зустрічі щодо налагодження співпраці в напрямку реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні надає інформаційні матеріали у вигляді брошур.

Інформаційні матеріали створені в рамках проєкту “Адвокація запровадження послуги з облаштування безбар?єрного житла” та є інтелектуальною власністю ГО ГАР.

БРОШУРА ДЛЯ КЛІЄНТА

БРОШУРА ДЛЯ СПІВПРАЦІ