Допомога родинам загиблих та на лікування місцевих жителів: комісія розподілила понад 1,5 млн гривень з бюджету громади

15.07.2024 13:00

Під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

На засіданні було розглянуто 55 пакетів документів, які надійшли від мешканців громади протягом останнього місяця. Згідно з результатами обговорення та аналізу заяв, було прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги у наступних випадках:

- одноразова грошова допомога на зруйноване житло: 3 заявники отримають 200 тисяч грн;
- одноразова грошова допомога родинам Захисників України, які вважаються зниклими безвісти: 3 заявникам виділено по 100 тисяч грн;
- одноразова матеріальна допомога родинам загиблих Захисників України: 2 сім`ї отримають по 100 тисяч грн;
- одноразова матеріальна допомога родинам загиблих цивільних громадян внаслідок обстрілу: 3 особи отримають по 100 тисяч грн;
- одноразова грошова допомога на спорудження надгробка: 1 заявнику виділено 40 тисяч грн;
- одноразова матеріальна допомога на лікування онкологічного захворювання :1 житель громади отримає 25 тисяч грн.
 - одноразова матеріальна допомога на лікування: звернулось 34 особи, які отримають від 3 000 до 25 000 гривень;
- одноразова матеріальна допомога на лікування хронічних захворювань та ендопротезування: 7 заявникам буде виділено 250 тисяч гривень.

Всього на допомогу мешканцям Покровської громади було виділено понад 1,5 млн гривень.

Як зауважила заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо, жителі громади продовжують звертатись за допомогою і з кожним разом заяв стає все більше:

«На жаль, через загострення безпекової ситуації та активні бойові дії, що тривають на Донеччині, гинуть люди. Як Захисники України, так і цивільні мешканці наших мирних міст. Багато людей звертається за матеріальною допомогою на проведення оперативних втручань на очах, протезування та відновлення після перенесених тяжких операцій. Під час засідання комісії ми ретельно розглядаємо кожне звернення та враховуємо всі обставини заявників, щоб надати максимальну їм підтримку».