Порядок денний на 21.06.2019 року

Про повідомну реєстрацію  змін та доповнень  до колективних договорів

Про повідомну реєстрацію  колективних договорів

Про внесення змін до рішення виконкому від 17.01.2019 № 16 «Про затвердження заходів щодо соціального захисту громадян в місті Покровську на 2019 рік»

Про затвердження нового складу  спостережної комісії при виконкомі міської ради

Про надання житлових приміщень   для тимчасового проживання  внутрішньо переміщеним особам  у місті Покровську Донецької області

Про продовження строку проживання у житлових приміщеннях для тимчасового   проживання внутрішньо переміщених осіб терміном на 1 рік

Про надання дозволу щодо  надання службовий жилих приміщень

Про взяття на квартирний облік  дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування

Про житлові питання та пропозиції  громадської комісії з житлових  питань від 22.05.2019

Про внесення доповнень до складу комісії з питання придбання квартир для дітей-сиріт,  дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які потребують поліпшення  житлових умов, затвердженої рішенням викона.2018 №

Про затвердження нового складу  громадської комісії з житлових  питань при виконкомі міської ради та положення про неї

Про дозвіл на видалення дерев

Про організацію громадських оплачуваних  робіт для учнівської та студентської молоді  під час літніх канікул та у вільний від  навчання час у м. Покровську. Покровську

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Покровської міської ради Донецької області від 25.02.2019 року №39 «Про затвердження інформаційних і технологічних карток та переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг м. Покровськ»

Про затвердження Положення  про систему енергетичного  менеджменту м. Покровська

Про затвердження проектної документації за робочим проектом «Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради Донецької області, розташованої за адресою: Донецька область, м. Покровськ, вул. Маршала Москаленка, 151. Коригування».

Про затвердження проектної документації за робочим проектом «Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Покровської міської ради Донецької області, розташованої за адресою: 85300, Донецька область, м. Покровськ, вул. Поштова, 3. Коригування».

Про затвердження проектної документації за робочим проектом «Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Покровської міської ради Донецької області, розташованої за адресою: 85300, Донецька область, м. Покровськ, м-н Південний. Коригування».

Про затвердження проектної документації за робочим проектом «Реконструкція комунального дошкільного навчального закладу № 6 «Сонечко» Покровської міської ради Донецької області, розташованого за адресою: Донецька область, м. Покровськ, вул. Поштова, буд.7».

Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету від 19.12.2018 №438 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів виконавчого комітету міської ради на 2019 рік»

Про підтримку клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати - героїня»

Про організацію та проведення особистих прийомів громадян на ІІ півріччя 2019 року

Про затвердження плану роботи виконавчих органів міської ради на Ш квартал 2019 року