• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Молодіжна рада

Положення про молодіжну раду

 

План роботи молодіжної ради на 2021 р.

 

Звіти

 

Протоколи установчих зборів

 

Протоколи засідань ініціативної групи

 

Інформаційні довідки членів молодіжної ради

 

Протоколи засідань молодіжної ради

 

Комітети молодіжної ради

 

Архів документів

Молодіжна рада 2019-2020 рр.

Список кандидатів, які братимуть участь в установчих зборах з формування нового складу молодіжної ради при виконкомі Покровської міської ради

№ з/п

П.І.Б.

Назва інституту

1.

Мироненко Богдан Сергійович

Громадська організація «Покровський молодіжний Бізнес-центр -  «ДЕПО»

2.

Нестеренко Олександр Сергійович

Учнівське самоврядування Навчально-виховного комплексу №2 Покровської міської ради –

3.

Жорін Ігор Віталійович

Донецький осередок «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «СОЛІДАРНА МОЛОДЬ»

4.

Лисенко Дмитро Олександрович

Громадська організація «Патріоти Українського Донбасу»

5.

Деревянко Володимир Андрійович

Громадська організація «Покровська правозахисна організація «Щит»

6.

Тихомирова Лариса Віталіївна

Учнівське самоврядування Багатопрофільної гімназії Покровської міської ради –

7.

Юденко Марина Сергіївна

Учнівське самоврядування Родинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №35 Покровської міської ради Донецької області

8.

Частов Андрій Іванович

Скаутське формування Всеукраїнської Молодіжної Громадської Організації «Національна Організація Скаутів України «Скаути Покровська»

9.

Огниста Карина Іванівна

Учнівське самоврядування загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №15 Покровської міської ради Донецької області

10.

Рудик Валерія Денисівна

Учнівське самоврядування загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради Донецької області

11.

Кулівець Єлизавета Олександрівна

Учнівська Рада загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Покровської міської ради Донецької області

12.

Сенькова Олена Русланівна

Учнівське самоврядування загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Покровської міської ради Донецької області

13.

Чопенко Аліса Олексіївна

Учнівське самоврядування загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради Донецької області

14.

Самойлова Олександра Сергіївна

Учнівське самоврядування Красноармійського міського ліцею «Надія»

15.

Зозуля Антон Сергійович

Учнівське самоврядування навчально-виховного комплексу №1 Покровської міської ради Донецької області

16.

Корнієнко Максим Юрійович

Громадська організація «ВелоТАК»

17.

Оліщук Катерина Петрівна

Громадська організація Всеукраїнська дитяча спілка «Екологічна варта»

18.

П’ятниця Роман Сергійович

Студентське самоврядування ДВНЗ «Донецький національний технічний університет»

19.

Заволока Анастасія Євгенівна

Громадська організація «ФЕДЕРАЦІЯ РЕГБІЛІНГ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

20.

Зімаков Ілля Артемович

Громадська організація «РЕГБІЙНИЙ КЛУБ «ТВЕРДИЙ ЗНАК»

21.

Кугаєнко Дар’я Іванівна

Студентське самоврядування Комунального закладу «Покровський педагогічний фаховий коледж»