• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровська громада стала почесним членом Асоціації вугільних громад України

eye

112

20.02.2024 16:00

Новини громад

img

Сьогодні, 20 лютого, в онлайн-форматі відбулось засідання Асоціації вугільних громад України, участь в якому взяли начальник Покровської МВА Сергій Добряк та заступниця очільника громади Наталія Іваньо.

Серед питань порядку денного – членство в Асоціації, до якої увійшли 29 громад з різних регіонів України, серед яких і Покровська.

Головною метою Асоціації є сприяння справедливій трансформації монопрофільних територіальних громад, що залежать від вугледобування та теплової генерації; представництво інтересів громад у процесах справедливої трансформації, енергетичного переходу, відновлення територій від наслідків війни; сприяння місцевому та регіональному розвитку.

Асоціація має допомогти вугільним громадам обмінюватися досвідом щодо планування справедливої трансформації та співпрацювати між собою, з представниками державної влади та іноземними фінансовими інституціями.

«У 2020 році була оголошена Національна програма трансформації вугільних регіонів, яка включає проєкт реформи вугільної індустрії. Її метою є зниження обсягів використання вугілля в енергетиці, створення нових точок економічного зростання. Трансформація вугільних регіонів створить нові можливості для шахтарських громад, зокрема, Покровської, за рахунок інвестицій у розвиток нових підприємств і покращення екологічних умов. Членство в Асоціації дасть змогу отримати фахову підтримку міжнародних партнерів у питаннях справедливої трансформації та перетворень в громаді», - зауважив начальник Покровської МВА Сергій Добряк.

Нагадаємо, у грудні минулого року в м.Києві відбулись Установчі збори членів Асоціації вугільних громад України. Участь у заході взяв і очільник Покровської громади Сергій Добряк.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію