• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Дефіле у вишиванках влаштували у Лисівському старостинському окрузі

eye

278

19.05.2023 18:21

Новини громад

img

До Дня вишиванки у селі Лисівка фахівці місцевого Центру культури та дозвілля разом зі своїми вихованцями підготували святковий захід.

Вже не перший рік Лисівський СО яскраво та самобутньо відзначає це свято національної єдності задля збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення. Тож і цьогоріч за сприяння відділу культури, туризму та ОКС Покровської міської ради в Лисівці влаштували справжній парад вишиванок.

Мешканці залюбки долучилися до святкування і прийшли одягнуті у красиві вишиванки. До заходу долучились також начальниця відділу культури Покровської міської ради Олена Олехнович та начальниця управління територіями Покровської міської військової адміністрації.

"Українська вишиванка - це не лише святковий одяг. Споконвіку матусі та дружини вишивали сорочки для рідних людей, бо вважалося, що це потужний оберіг. Тому я своїй онучці подарувала таку вишиванку-оберіг, яку вона з задоволенням носила і носить, навіть зараз, коли знаходиться забагато кілометрів від рідної домівки в евакуації. Колись в моїй родині не було вишиванки, ні в мене, ні в мами, ні в родичів, але зараз я та усі ми одягаємо на серце та на тіло вишиванку, як генетичний оберіг та броню. Вишиті сорочки боронять зараз наших хлопців та дівчат, наші міста та села. Вишиванка - це найдорожчий одяг на світі, хай так і буде завжди", - звернулась до учасників заходу Олена Носач

Під час святкування пройшло дефіле вишиванок. В ньому з радістю та гордістю взяли участь і дітки, й дорослі, яких присутні зустрічали гучними оплесками.

Також на святі дарували гарний настій творчі колективи. Під час заходу лунали українські пісні, які створювали святкову та урочисту атмосферу.  Дух єдності та незламності нашого народу наповнював серця всіх, хто долучився до цього красивого патріотичного заходу.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію