Сергій Добряк. Ми надаємо допомогу всім, хто її потребує.

04.11.2022 11:07

З самого ранку на місці надзвичайної пригоди перебувають керівники громади на чолі з очільником Покровської МВА Сергієм Добряком.

Над ліквідацією наслідків обстрілу працюють бригади комунальників. Вже завезено будівельні матеріали, яким перекривають дахи пошкоджених будинків та вибиті вікна.

З метою охорони майна у пошкоджених будівлях від мародерів на місці обстрілу перебувають працівники КП «Муніципальна служба правопорядку»

Всі мешканці, які внаслідок обстрілу втратили житло, одразу отримують допомогу з переселенням.

Усі руйнування та пошкодження фіксує відповідна комісія.

Кожен, хто досі залишається на Донеччині, наражає себе на смертельну небезпеку.

Евакуюйтесь! Евакуація рятує життя!

Кожен воєнний злочинець буде покараний