Оголошення про збір ідей проєктів до Плану реалізації Стратегії трансформації вугільних громад

18.05.2021 09:06

Покровська міська територіальна громада бере участь у розробці Стратегії трансформації вугільних громад Донецької області до 2030р. (Покровськ, Мирноград, Добропілля, Новогродівка, Селидове, Вугледар, Торецьк, які об'єдналися у Платформу сталого розвитку).

Представниками від кожної з громад у складі Робочого Комітету та тематичних груп напрацьовано цільовий блок Стратегії («дерево цілей») та пропозиції проєктів до нього.

Одним з етапів процесу є збір пропозицій ідей проєктів також і з боку широкого кола мешканців громад (юридичних та фізичних осіб), які, на їх думку сприятимуть позитивним змінам для урізноманітнення господарської діяльності та подальшого розвитку в громад Платформи.

Подані від мешканців громади ідеї проєктів буде проаналізовано на реалістичність впровадження, визначено виконавців та партнерів, можливі джерела фінансування та ефективність очікуваного результату, розроблено технічні завдання. З числа відібраних проєктів формуватиметься План реалізації Стратегії трансформації вугільних громад Платформи сталого розвитку на період 2021 - 2023 роки.

Запрошуємо суб’єктів підприємницької діяльності, комунальні підприємства, громадські організації, установи та організації всіх форм власності, ініціативних мешканців громади підготувати проєктні пропозиції на виконання Стратегії за напрямами та стратегічними цілями, визначеними Робочим Комітетом (витяг із документу додається).

Проєктні пропозиції повинні відповідати наступним критеріям:

1. Проєктні пропозиції спрямовані  на досягнення суспільної вигоди (громада або декілька громад Платформи).

2. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

3. Термін реалізації проєкту – не більше як 3 роки (2021р.- по кінець 2023 року).

4. Проєктні  пропозиції  повинні відповідати одному з п’яти напрямів:

А. ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ

В. РОЗВИТОК МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА (МСП)

С. ЗМІНА СТРУКТУРИ ЕКОНОМІКИ

D. РОЗВИТОК ЛЮДСЬКОГО КАПІТАЛУ

Е. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

1. Проєктна  пропозиція  має бути представлена у формі, що додається.

2. Проєктна  пропозиція забезпечує  позитивний рух громади за  вказаним в описі проєктної ідеї стратегічним напрямом.

Проєктна  пропозиція має бути надіслана не пізніше  04 червня 2021 року, до 16.00 на електронну адресу: agentstvo_pokrovsk@ukr.net (з приміткою «Проєктні ідеї»).

Контактна особа (від ОМС) -  Фролов Олег Володимирович, тел. 095-413-66-52

З питаннями звертайтесь до незалежних консультантів проєкту USAID:

Ірина Ковра, 099-016-79-35, kovra@meta.ua

Наталія Бойко, 050-281-45-68,  boyko.amu@gmail.com