В умовах карантинних обмежень ми завжди на зв’язку онлайн

03.02.2021 22:14

Попри запроваджені протиепідемічні заходи та обмеження, громадяни завжди можуть отримати необхідну консультацію працівників Пенсійного фонду. Таку можливість забезпечує відеозв’язок, яким можна скористатися  зі свого електронного пристрою (планшета, ноутбука, смартфона), налаштувавши відповідну програму  (наприклад, Skype).

Фахівці Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  на зв’язку щодня  протягом робочого тижня з 8.00 до 17.00  години за адресами Skype:

pfu_krasn_66 -  м. Покровськ та Покровський район;

pfu Dimitrov – м. Мирноград.

Не виходячи з дому й уникаючи в такий спосіб зовнішніх загроз, пов’язаних із пандемією, кожен може  оперативно отримати детальні кваліфіковані роз’яснення фахівців пенсійної служби з будь-яких питань.

Спеціалісти Пенсійного фонду України закликають користуватись онлайн зв’язком – зручним сучасним інструментом отримання інформації, щоб уберегти себе та своїх близьких,

З будь-яких  пенсійних питань краще консультуватись не виходячи з дому за допомогою Skype зв’язку.

Презентація ПФУ Skype-зв'язок