• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Надійна та завжди вчасна підтримка: гуманітарна місія «Проліска» допомагає постраждалим від нічного обстрілу

Місто Покровськ регулярно потерпає від збройної агресії з боку російської федерації. Благодійні фонди та міжнародні організації продовжують надавати підтримку мешканцям, які постраждали від обстрілів.

Гуманітарна допомога після обстрілу: ГО "Аваліст" видає постраждалим гігієнічні набори

Сьогодні на місці надзвичайної події вже розгорнули свою діяльність представники громадської організації "Аваліст" спільно з Care Ukraine, які разом з інспекторами ККСН надають допомогу постраждалим від ракетного обстрілу.

Від ракетних обстрілів значно пошкоджено понад 10 закладів освіти та культури та близько 15 багатоквартирних житлових будинків 

Сьогодні вночі ворог завдав чергових ракетних ударів по центральній частині міста. На щастя, обійшлося без жертв. На місці обстрілу перебувають голова Донецької ОВА Вадим Філашкін та начальник Покровської МВА Сергій Добряк. 

Спілкування та саморозвиток: у терцентрі Покровської ТГ працюють близько 10 факультетів

Люди похилого віку виявляють неймовірну зацікавленість та бажання продовжувати свій розвиток в різноманітних напрямках, зокрема й у сфері комп'ютерних технологій та фізичного здоров?я.  

Начальник військової адміністрації

Сьогодні вночі ворог завдав чергових ракетних ударів по центральній частині міста. На щастя, обійшлося без жертв. На місці обстрілу перебувають голова Донецької ОВА Вадим Філашкін та начальник Покровської МВА Сергій Добряк. 

Сергій Добряк

Переглянути
icon

Новини

Швидше, ніж закипить чайник: ДТЕК Донецькі електромережі рекомендує передавати покази через чат-бот

Щоб не витрачати зайвий час на передачу показів лічильника, ДТЕК Донецькі електромережі рекомендує користуватися для цього чат-ботом.

eye

11

Новини

28 лютого 2024 12:00

Працівники департаменту економіки Донецької ОДА взяли участь у вебінарі з закупівельної діяльності

Фахівці E-Tender 21 лютого в партнерстві з компанією "Світ Права",провели вебінар з організації закупівельної діяльності замовника для працівників департаменту економіки Донецької облдержадміністрації. 

eye

44

Новини громад

23 лютого 2024 17:42

Примусова праця: як розпізнати й уникнути

Європейські країни продовжують підтримувати громадян України, що змушені були залишити країну у зв’язку із повномасштабним вторгненням російської федерації.

eye

56

Новини громад

23 лютого 2024 11:45

Переглянути усі новини
ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію

Електронні сервіси

Календар подій

Послуги та корисна інформація