• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

КП "Покровськтепломережа" повідомляє про намір встановити нові тарифи

Діючі тарифи на теплову енергію були встановлені Красноармійською міською радою у 2008 році і відтоді змінювались НКРЕКП шляхом коригування лише окремих складових частин структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни.

Початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Донецької області

Покровська міська рада Донецької області оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Донецької області.

У Покровську призначено нових заступників міського голови

На 82-ій сесії Покровської міської ради депутати підтримали рішення заступника міського голови В'ячеслава Кірієнка залишити займану посаду та затвердили нових заступників міського голови. Ними стали Вікторія Ларіна, Олег Фролов та Костянтин Воробйов.

У Покровську готуються до відновлення роботи реабілітаційного центру «Милосердя»

Сьогодні під час засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації було прийнято рішення відновити роботу міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Милосердя».

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Звернення міського голови

З нагоди Дня Конституції України та Дня молоді виконуючий повноваження Покровського міського голови Олексій Требушкін звернуіся з привітаннями до жителів міста

Олексій Требушкін

Переглянути

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

54,55%

9,09%

18,18%

18,18%

Триває до 31/12/2020

Новини

ООН оголошує конкурс бізнес-грантів на сході України

Метою програми є відновлення або посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.

eye

54

Новини

10 серпня 2020 14:15

У Покровську тривають роботи з благоустрою парку «Ювілейний»

Сьогодні з 8 ранку у парку культури й відпочинку «Ювілейний» кипить робота. На загальноміську толоку вийшли представники комунальних підприємств та установ міста. Учасники суботнику прибирали листя та сухе гілля.

eye

107

Новини

07 серпня 2020 13:38

Планові відключення Покровського РЕМу

Покровський РЕМ запланував ремонтні роботи, для виконання яких потрібне вимикання електроенергії, тому що від цього залежить безпека людей, які ремонтують обладнання.

eye

117

Новини

07 серпня 2020 08:34

Переглянути усі новини
ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію

Електронні послуги

Календар подій

Послуги та корисна інформація