• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID

Директор Агентства розвитку громади Дмитро Єрмолович та представники ГО "Світло Донбасу" пройшли навчання у Школі проєктного менеджменту

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

До уваги мешканців громади: пожежонебезпечний період!

На території Покровської ТГ активно проводяться роботи зі збору врожаю зернових культур. При цьому гостро стоїть питання виникнення значної кількості пожеж внаслідок спалювання сухої природної рослинності, стерні, соломи, післязбиральних залишків.

Начальник військової адміністрації

Сьогодні, 11 липня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів особистий прийом громадян, під час якого спілкувався з мешканцями та надавав їм допомогу у вирішенні проблемних питань.

Сергій Добряк

Переглянути
icon

Новини

Термін подачі на тендер подовжено

Тендер передбачає визначення морфологічного складу твердих побутових відходів, в 4 сезони (весна, літо, осінь, зима) на території Покровської міської територіальної громади.

eye

39

Новини громад

11 липня 2024 10:30

Інформаційні матеріали про послугу з облаштування безбар’єрного житла

Інформаційні матеріали створені в рамках проєкту “Адвокація запровадження послуги з облаштування безбар?єрного житла” та є інтелектуальною власністю ГО ГАР.

eye

47

Новини громад

11 липня 2024 07:26

Інформаційно-аналітична довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян за і півріччя 2024 року

У І півріччі на виконання вимог законодавства Покровська МВА, Покровська міська рада та її структурні підрозділи проводили системну роботу щодо розгляду звернень громадян, вирішення порушених у зверненнях питань

eye

48

Новини громад

11 липня 2024 07:00

Переглянути усі новини
ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію

Електронні сервіси

Календар подій

Послуги та корисна інформація