• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Завдяки співпраці Покровської та Торецької міських військових адміністрацій у Покровську відбулося відкриття відділення гемодіалізу

За сприяння начальника Покровської МВА Сергія Добряка, було прийнято спільне рішення розмістити обладнання, яке було евакуйовано з Торецька.

Забезпечення сіл водою та підготовку до опалювального сезону було обговорено під час наради зі старостами громади

Сьогодні, 3 жовтня, начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач провела робочу нараду з керівниками відділів, під час якої було розглянуто низку важливих питань.

У Покровську визначено переможців загальноміського конкурсу «Життєлюб»

За ініціативи начальника Покровської МВА Сергія Добряка, в Покровській громаді вперше проводився відбір на муніципальну премію «Життєлюб». Сьогодні під час урочистого заходу до Дня людей похилого віку відбулось нагородження переможців.

День єдності поколінь: у Покровську вітали представників «золотого віку»

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку у Покровську відбувся святковий захід, на який завітали начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк разом зі своїми заступниками.

Начальник військової адміністрації

За сприяння начальника Покровської МВА Сергія Добряка, було прийнято спільне рішення розмістити обладнання, яке було евакуйовано з Торецька.

Сергій Добряк

Переглянути
icon

Новини

Як отримати пенсію міжнародним переказом?

Постановою КМУ від 11.08.2023 № 842 затверджено порядок реалізації експериментального проєкту щодо виплати міжнародним поштовим переказом АТ «Укрпошта» пенсій та грошової допомоги одержувачам, які тимчасово перебувають за межами України

eye

26

Новини громад

03 жовтня 2023 11:46

Суспільно корисні роботи в Покровській громаді

Покровський міський центр зайнятості Донецької області продовжує активну роботу щодо забезпечення зайнятості людей, які втратили роботу.

eye

42

Новини громад

03 жовтня 2023 10:30

Увага! Повідомлення про встановлення тарифу на послуги з виробництва та постачання теплової енергії

Повідомлення про встановлення тарифу на послуги з виробництва теплової енергії та постачання теплової енергії для Відділу освіти Покровської міської ради Донецької області Піщанського ЗЗСО з дошкільним підрозділом Покровського району Донецької області

eye

28

Новини

02 жовтня 2023 10:08

Переглянути усі новини
ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію

Електронні сервіси

Календар подій

Послуги та корисна інформація