ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло для 3,3 тисяч родин за дві доби

11.10.2024 09:48

За 9 та 10 жовтня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових повернули світло в 11 населених пунктів на Донеччині. Знову отримують електропостачання 3,3 тисячі родин. Фахівці енергокомпанії розпочинають ремонти одразу, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

В останні дві доби фахівцям  ДТЕК Донецькі електромережі вдалося виконати низку ремонтів мереж. Це дало змогу повністю чи частково повернути світло у 11 населених пунктів, знеструмлених обстрілами. З електрикою оселі 3 342 родин.

Ворог продовжує атакувати та руйнувати мирні міста та села Донеччини. Тривають обстріли, ракетні, дронові та авіаудари.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі продовжують відновлення, щойно дозволяє ситуація та військові, та безперервно працюють вже 961 добу. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!