Благодійники продовжують допомагати вразливим категоріям: мешканці Покровська отримали гігієнічні набори

15.10.2024 16:35

Попри складну та небезпечну ситуацію у прифронтовій зоні, волонтери не припиняють надавати допомогу тим, хто найбільше її потребує.

Нещодавно команда громадської організації «Корисні люди з міста Авдіївка» спільно з інспекторами Покровського Координаційного комітету самоорганізації населення роздала 400 гігієнічних наборів мешканцям Покровська. Особливу увагу було приділено людям похилого віку та особам з інвалідністю.

Покровська міська військова адміністрація висловила подяку фонду та відзначила, наскільки важливою є подібна підтримка для громади у цей важкий час.

«У такі моменти, коли складно всім, особливо важливо пам'ятати про тих, хто не може подбати про себе самостійно. Наша мета — допомогти кожному, хто цього потребує», — підкреслила керівниця ККСН Марина Ухова.