Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2024 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»

08.10.2024 14:11

Президент України В.Зеленський відповідно до статті 107 Конституції України постановив:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2024 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» (додається).

2. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Ради національної безпеки і оборони України

від 2 вересня 2024 року

Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

Відповідно до статті 5 Закону України «Про санкції» Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1. Підтримати внесені Службою безпеки України пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

2. Застосувати персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) до:

1) фізичних осіб згідно з додатком 1;

2) юридичних осіб згідно з додатком 2.

3. Кабінету Міністрів України разом зі Службою безпеки України та Національним банком України забезпечити реалізацію і моніторинг ефективності персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), передбачених пунктом 2 цього рішення.

4. Міністерству закордонних справ України поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав про застосування санкцій і порушити перед ними питання про запровадження аналогічних обмежувальних заходів.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України О.ЛИТВИНЕНКО

Додаток 1 до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2024 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», введеного в дію Указом Президента України від 2 вересня 2024 року № 602/2024 - docx - 39.07 kb

Додаток 2 до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2024 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», введеного в дію Указом Президента України від 2 вересня 2024 року № 602/2024 - docx - 45.73 kb