У центрі соцслужб Покровська зможуть допомогти людям з невизначеною втратою

26.07.2024 17:20

Нещодавно в місті Дніпрі за підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста, в рамках роботи MHPSS відбувся воркшоп за темою "Психічне здоров'я та психосоціальна підтримка. Теорія та практика невизначеної втрати".

Це навчання відвідала директорка Покровського міського центру соціальних служб Донецької області Тетяна Кірсанова. Навчання було спрямоване на підтримку осіб, які зазнали втрати під час війни.

На воркшопі розглянули вправи щодо роз?яснення різниці між невизначеною втратою, горем, тривалою депресією, ПТСР, специфікою роботи з дітьми та підлітками, які зазнали невизначеної втрати близьких або зниклих безвісти.

Особлива увага була приділена ролі психологів та фахівців із соціальної роботи при роботі з невизначеною втратою.

"Знання, отримані на воркшопі, стануть потужним інструментом у нашій роботі. Ми зможемо більш ефективно допомагати людям, які переживають невизначеність та біль від втрати. Адже наша мета – не просто надати інформацію, а допомогти людям знайти в собі сили жити далі", - зазначила Тетяна Кірсанова.