Покровчани отримують нову партію вікон від GEM: триває відновлення міста після обстрілів

15.07.2024 12:15

З вересня 2023 року завдяки невтомній праці благодійників та міської військової адміністрації Покровська, місто поступово відновлюється після російських обстрілів. Значна кількість пошкоджених вікон потребує заміни, і цей процес триває, незважаючи на постійні ракетні атаки.

Одним із надійних партнерів Покровської громади у цій справі є американська організація Global Empowerment Mission (GEM). Цього тижня GEM доставила чергову партію віконних конструкцій, яка допоможе відновити домівки мешканців.

123 нових вікна будуть встановлені на пошкоджених будівлях міста.

"Ми щиро вдячні GEM за їхню постійну підтримку, – підкреслив керівник гуманітарного штабу Покровської МВА Дмитро Єрмолович. – Ці вікна допоможуть людям швидше повернутися до нормального життя у своїх оселях.  Таке піклування про людей є надзвичайно важливим, особливо в умовах жорсткої агресії".