Покровські футболісти взяли срібло всеукраїнського турніру

02.07.2024 17:40

25-28 червня у селищі Щасливе на Київщині пройшов Всеукраїнський турнір «Кубок футбольного запалу» на призи ДЮФК «Арсенал». Разом з юними футболістами з Київської, Одеської, Черкаської областей участь у змаганнях брали й наші хлопці – вихованці тренера-викладача ДЮСШ м. Покровськ Олега Юркіна.

Покровські футболісти виступали двома складами:

Перша команда у груповому етапі зіграла 5 ігор. Вийшла до срібної ліги, здобула 3 перемоги, одну - нічию та одну поразку. Дійшла до фіналу, але поступилася у фіналі ФК «Лісовий» з рахунком 0:1.

Друга команда на груповому етапі здобула перемогу у двох іграх, дві закінчила у нічию, одна поразка і теж потрапила до срібної ліги, вигравши серію пенальті за 7 місце FC Porto Mar (Київ).

Турнір проходив на базі футбольного клубу «Шахтар Донецьк». Проживали у Al Mar Hotel разом з академією «Шахтаря», побачили їх тренування та побут, фотографувалися з відомими футболістами та тренерами.