• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Вакантні посади

Покровська міська рада шукає в свою команду творчих людей, готових писати новини та розповідати про події в житті Покровської громади.
Кого ми шукаємо? Креативну людину зі здібностями написати текст з того, що побачив або почув. Досвід роботи в журналістиці вітається. Але навіть якщо ви ніколи не писали тексти та не знімали короткі відео, ми готові вас навчити. Головне - бажання  працювати та опановувати нові навички, сумління та грамотність, порядність та доброчесність. 
Що ми вам пропонуємо? Стабільну зарплатню, офіційне працевлаштування, насичений інформацією робочий день. Ви буде першими в місті  дізнаватись новини та розповідати про них усім жителям громади.
Якщо вас цікавить щось нове, спробуйте! Раптом вас зацікавить ця робота. Від вас чекаємо резюме на електронну адресу: krs.v@dn.gov.ua
А також спробуйте виконати невелике завдання. На сайті Покровської міської ради скопіюйте п'ять лінків на статті з невдалою назвою, та п'ять лінків на статті, де назва була вдалою та вас зацікавила прочитати, про що там мова. Виконане завдання у файлі формату World надсилайте разом з резюме.

 

 

Покровський міський голова шукає в свою команду професіоналів - медійників, які розповідатимуть про зміни та трансформації в Покровській громаді, про її поступовий розвиток та участь у процесах місцевого самоврядування. 
Чекають на фахівців з досвідом роботи в журналістиці, високою працездатністю, вмінням виконувати декілька задач водночас, швидко реагувати на зміну подій та процесів протягом робочого дня. Вітається мультизадачність, коли спеціаліст зможе написати текст, провести фото та відеозйомку, виставити пост в соцмережах.
Доведеться бути готовими підлаштуватися під насичений графік керівника, швидко навчитись чути та розуміти, що від тебе вимагають. 
 Передбачається офіційне працевлаштування в міській раді, серед обов'язкових  вимог – наявність вищої освіти. 
Чекаємо резюме з прикладами ваших робіт на електронну адресу krs.v@dn.gov.ua