СКЛАД ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ 2015-2016 РОКИ

1. Дорош Сергій Юрійович – голова Громадської ради при виконкомі міської ради.

2. Ткаченко Іван Іванович – заступник голови Громадської ради при виконкомі міської ради.

3. Таненок Олександр Акимович – заступник голови Громадської ради при виконкомі міської ради.

4. Дворянчікова Вікторія Вікторівна – заступник голови Громадської ради при виконкомі міської ради.

5. Білицька Олена Валентинівна – відповідальний секретар Громадської ради при виконкомі міської ради.

6. Денисенко Анна Володимирівна – прес-секретар Громадської ради при виконкомі міської ради.

7. Гавриленко Світлана Миколаївна – член Громадської ради при виконкомі міської ради.

8. Гайворонський Петро Євгенович – член Громадської ради при виконкомі міської ради.

9. Денисов Олександр Костянтинович – член Громадської ради при виконкомі міської ради.

10. Ємець Олександр Миколайович – член Громадської ради при виконкомі міської ради.

11. Картишев Михайло Федорович – член Громадської ради при виконкомі міської ради.

12. Олейніков Віктор Михайлович – член Громадської ради при виконкомі міської ради.

13. Остапенко Ірина Веніаминівна – член Громадської ради при виконкомі міської ради.

14. Писанець Ольга Олександрівна – член Громадської ради при виконкомі міської ради.

15. Писаренко Валентин Сергійович – член Громадської ради при виконкомі міської ради.

16. Полтавченко Людмила Сергіївна – член Громадської ради при виконкомі міської ради.

17. Пузіков Сергій Олексійович – член Громадської ради при виконкомі міської ради.

18. Ташлицький Микола Миколайович – член Громадської ради при виконкомі міської ради.

19. Хохленков Станіслав Георгійович – член Громадської ради при виконкомі міської ради.

20. Червяковська Людмила Григорівна – член Громадської ради при виконкомі міської ради.