Результати перевірки за 2018 рік

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ ГАРБУЗЕНКО С.В.

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014р. N 563 встановлено, щодо

- спеціаліста 1 категорії відділу грошових виплат і компенсацій Гарбузенко Світлани Венедиктівни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 05.04.2018)

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ СМАЛЯ О.П.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ ПРОЗОРОВА О.В.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ ГРИЦЕНКА С.С.

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінета Міністрів України від 16 жовтня 2014року № 563, встановлено, що до начальника відділу інвестицій та стратегічного розвитку міста ГРИЦЕНКА Сергія Сергійовича не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади” (довідка від 07.02.2018).

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ КИРПИ Г.О.

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінета Міністрів України від 16 жовтня 2014року № 563, встановлено, що до спеціаліста 1 категорії відділу інвестицій та стратегічного розвитку міста КИРПИ Галини Олександрівни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади” (довідка від 14.02.2018).

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ ШАРІПОВОЇ В.В.

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінета Міністрів України  від 16 жовтня 2014року № 563, встановлено, що до спеціаліста 1 категорії сектора у справах сім’ї та молоді міської ради ШАРІПОВОЇ Вікторії Вікторівни не застосовуються  заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади” (довідка від 31.01.2018).

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ ІЄВЛЄВА С.В.

- начальника відділу організаційно-кадрової і правової роботи, взаємодії  з громадськими організаціями та засобами масової інформації Ієвлєва Сергія Володимировича не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади” (довідка від 19.01.2018)