Результати перевірки за 2017 рік

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ УШКВАРЮК Д.А.

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінета Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, встановлено, що до спеціаліста 1 категорії служби у справах дітей міської УШКВАРОК Дар’ї Анатоліївни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 14.12.2017).

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ ОГІЄНКО Т.В.

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014р. N 563 встановлено, щодо — заступника начальника відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії населення Огієнко Тетяни Василівни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 27.11.2017)

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ ДЕГТЯРЕНКО С.В.

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014р. N 563 встановлено, щодо — провідного спеціаліста відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці УСЗН Покровської МР Донецької області Дегтяренко Світлани Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 01.08.2017)

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ ФАХРУТДІНОВОЇ Н.З.

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014р. N 563 встановлено, щодо головного спеціаліста з обліку безпритульних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі УСЗН Покровської МР Донецької області Фахрутдінової Наілі Зуфарівни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 22.06.2017)

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ БАРАНОВСЬКОЇ Н.Ю.

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014р. № 563, встановлено, що до спеціаліста 1 категорії містобудівного кадастру відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської міської ради Донецької області Барановської Надії Юріївни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 01.06.2017).

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ ГРЕБЕНЮК В.В.

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014року № 563, встановлено, що до спеціаліста 1 категорії фінансово-господарського відділу Покровської міської ради Донецької області ГРЕБЕНЮК Вікторії Валеріївни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
(довідка від 15.02.2017).

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ ПОЛЯНСЬКОЇ О.В.

— головного спеціаліста відділу грошових виплат і компенсацій Полянської Олени Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»

(довідка від 14.02.2017)

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ ВЕДЬКАЛ О.Ю., МИХАЛКО С.В., ШЕВЧЕНКО Н.В.

— спеціаліста 1 категорії відділу грошових виплат і компенсацій Ведькал Олени Юріївни;
— спеціаліста 1 категорії, економіста, Михалко Світлани Вікторівни;
— спеціаліста 1 категорії відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії населення, Шевченко Наталі Вікторівни

(довідка від 02.02.2017).