Порядок денний на 15.08.2019

Про внесення змін до рішення виконкому міської ради № 368 від 26.10.2018 Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціального спрямування, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка Покровською міською радою»

Про внесення змін до додатку 1 рішення виконавчого комітету від 26.10.2018 № 366 « Про затвердження нового Положення про комісію з розгляду питань призначення та надання населенню житлових субсидій, соціальної допомоги та пільг за фактичним місцем проживання на території м. Покровськ, м. Родинське, сел. Шевченко та її складу»

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 16.12.2016 № 344 «Про комісію щодо розгляду заяв з питань надання компенсації для забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в АТО, а також інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов»

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26.10.2018 № 364 «Про створення комісії з розгляду заяв щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей в новій редакції»

Про затвердження Плану основних заходів  з допризовної підготовки юнаків міста  Покровська на 2019-2020 навчальний рік

Про повідомну реєстрацію змін та доповнень до колективного договору

Про стан виконавської дисципліни у виконавчих органах Покровської міської ради за І півріччя 2019 року

Про утворення координаційної ради по транспорту та безпеці дорожнього руху м. Покровська

Про повідомну реєстрацію колективного договору

Про переведення дачного (садового) будинку у жилий будинок

Про впорядкування нумерації  будівель

Про продовження терміну дії дозволу на розміщення  зовнішньої реклами ТОВ «БУМ АУТДОР»

Про внесення змін до додаток рішення виконкому міської ради від 15.11.2018 №413 «Про затвердження нового складу архітектурно-містобудівної ради»

Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Покровська за І півріччя 2019 року

Про підготовку закладів загальної середньої освіти Покровської міської ради Донецької області до нового 2019-2020 навчального року

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Покровської місько.2018 №437

Про внесення змін до міського бюджету

Про затвердження нового складу комісії з розгляду питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування та Положення про неї

Про затвердження нового складу координаційної ради у справах дітей та положення про неї

Про затвердження нової Схеми санітарного очищення міста Покровська Донецької області

Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки Чирві А.О. у м. Покровську

Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки Шумуку Д.Л. у м. Покровську

.