• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Місцева програма підтримки малого та середнього бізнесу

До уваги підприємців громад!

 

Фінансування для українських підприємств за підтримки програми TASP, що реалізується в межах Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України». Основним завданням TASP є підтримка малих та середніх підприємств (МСП) у Донецькій, Луганській (на підконтрольних територіях України) та Запорізькій областях (за виключенням м. Запоріжжя) у забезпеченні доступу до боргового та акціонерного фінансування нових інвестиційних проектів. Програма підтримує у залученні фінансування в розмірі від 1 млн доларів США МСП у таких галузях як промислове виробництво, багатогалузеве сільське господарство, альтернативна енергетика, ІТ, туризм. Відбір МСП триває до 28 травня 2021 року. Деталі - тут.

 

«Програма з розширення можливостей для жінок та вразливих категорій населення у секторі кондитерського та крафтового виробництва» від USAID AГРО. Метою Програми є надання підтримки українським підприємцям з числа жінок та вразливих груп населення у збільшенні обсягів виробництва та продажу кондитерської та крафтової продукції, створенні нових робочих місць для жінок та представників вразливих груп населення. Дедлайн – 16 квітня 2021 року. Деталі - за посиланням.

 

Конкурс «Розвиток мікропідприємництва у громадах» від USAID АГРО. Програма зацікавлена у наданні підтримки діючим і придатним українським неурядовим і громадським організаціям, об’єднанням і приватним підприємствам, які запропонують життєздатні механізми започаткування нових видів господарської діяльності у громадах, що дозволить мешканцям розширити свої джерела доходів і підвищити конкурентоздатність на місцевому ринку праці. Заявки слід надіслати до 18:00 09 квітня 2021 року. Деталі - за посиланням

 

Розпочинається реєстрація учасниць на освітньо-грантову програму для жінокфермерок TalentA. Програма TalentA сприятиме покращенню продовольчої безпеки суспільства через розширення можливостей з освіти та доступу до фінансів для жінок, які проживають у сільській місцевості та зайняті у сільському господарстві. Вона передбачає проведення навчального онлайн-хабу та грантового конкурсу мікропроектів. Реєстрація на програму триває до 11 квітня 2021 року. Деталі - тут.