• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Комунальне майно

З питань оренди комунального майна звертайтесь до Департаменту фінансово-економічної політики та управління активами Покровської міської ради Донецької області

(м. Покровськ, пл. Шибанкова, 13, 3-й поверх, каб. 309), 

контактна особа – Андреєва Оксана Анатоліївна (телефон: 0502611325, e-mail: findep@pokrovsk-rada.gov.ua)

Докладніше про Департамент Департаменту фінансово-економічної політики та управління активами Покровської міської ради Донецької області: 

https://pokrovsk-rada.gov.ua/uk/organizations/item/111

Як стати орендарем комунального нерухомого майна Покровської міської територіальної громади Донецької області

 

Шановні потенційні орендарі!

 

Відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» №157-ІХ від 03.10.2019 року (надалі - Закон), який введено в дію з 01.02.2020 року, та Порядку передачі в оренду державного та комунального майна (надалі - Порядок), затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна» № 483 від 3 червня 2020 р., яка набрала чинності 17.06.2020 року, змінено процедуру передачі в оренду комунального майна.
Відтепер, потенційний орендар – фізична або юридична особа, яка виявляє бажання взяти в оренду комунальне нерухоме майно Покровської міської територіальної громади Донецької області, орендодавцем якого є Департамент фінансово-економічної політики та управління активами Покровської міської ради Донецької області, може зробити це одним із наступних способів:

 

1. Взяти участь в аукціоні на право оренди об’єкта комунальної власності, включеного до Переліку першого типу, який оголошено в електронній торговій системі Прозорро. Продажі (надалі - ЕТС).


Інформація про оголошені аукціони опублікована в ЕТС
Для участі потенційний орендар подає в ЕТС заяву на участь в аукціоні в електронній формі та документи згідно з переліком (додається перелік документів до 1 пункту).

 

2. Суб’єкти, які згідно із ст. 15 Закону мають право на оренду майна без проведення аукціону за зазначеним в інформаційному повідомленні цільовим призначенням, мають право подати в ЕТС заяву на оренду відповідного об’єкта оренди відповідно до оприлюдненого інформаційного повідомлення про передачу об’єкта оренди без проведення аукціону.


Інформаційні повідомлення про передачу об’єктів оренди без проведення аукціону опубліковано на офіційному сайті Покровської міської ради https://pokrovsk-rada.gov.ua/в розділі «Прозоре місто/Комунальне майно»

 

Зразок заяви додається до 2 пункту.
Перелік документів додається до 2 пункту.

 

3. Подати в ЕТС заяву шляхом заповнення електронної форми на оренду майна, включеного до Переліку першого або другого типу.


Переліки оприлюднені на офіційному сайті Покровської міської ради https://pokrovsk-rada.gov.ua/в розділі «Прозоре місто/Комунальне майно»

 

Заява на оренду майна, включеного до Переліку першого типу, подається якщо об’єкт оренди було включено до Переліку першого типу не за заявою потенційного орендаря або у випадку, коли потенційний орендар бажає подати свої пропозиції щодо строку оренди такого об’єкта.


Зразок заяви додається

Заява на оренду майна, включеного до Переліку другого типу, подається потенційним орендарем, визначеним ч.1 ст. 15 Закону, якщо об’єкт оренди було включено до Переліку другого типу не за його ініціативою або у випадку, коли потенційним орендарем є особа, визначена ч.2 ст. 15 Закону.


Зразок заяви додається до 3 пункту.
Перелік документів додається до 3 пункту.

 

4. Звернутись з заявою в електронній формі через ЕТС з заявою про включення визначеного об’єкта комунальної власності до одного з Переліків (якщо об’єкт не включено до жодного з Переліків):

  • до Переліку першого типу (переліку об’єктів, що передаються в оренду на аукціонах) – якщо заявником є особа, не зазначена в ч.1 та ч.2 ст.15 Закону

Зразок заяви додається

  • до Переліку другого типу (переліку об’єктів, що передаються в оренду без проведення аукціону) - якщо заявником є особа, зазначена в ч.1 та ч.2 ст.15 Закону

Зразок заяви додається до 4 пункту

Перелік документів додається до 4 пункту

 

 

Перелік усіх об'єктів нерухомого майна комунальної власності

Перелік об`єктів нерухомого майна комунальної форми власності в оренді