• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Комітети

КОМІТЕТИ

 

Комітети Громадської ради

 

 

п/п

Назва комітету Громадської ради Відповідальні за роботу комітету Напрями діяльності комітету
1.

 Комітет з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, промислового розвитку,  інвестиційної політики  та партнерських стосунків.

Питання з архітектури, містобудування, земельних відносин, житлово-комунального господарства та комун. власності

Ємець О.М. – голова комітету

Дорош С.Ю.

Ткаченко І.І.

Писанець О.О.

Олейников В.М.

Питання формування та виконання місцевого бюджету. Аналіз звітів розпорядників бюджетних коштів.
Питання проведення конкурсів та тендерних процедур щодо закупівлі товарів і послуг за кошти місцевого бюджету. Питання функціонування ЖЕКів та ОСББ. Питання якості надання житлово-комунальних послуг. Питання формування тарифів на комунальні послуги.
2.  Комітет з питань екології, захисту навколишнього середовища,природокористування, охорони здоров’я, соціального захисту, материнства та дитинства

Червяковська Л.Г. – голова комітету

Дворянчікова В.В.

Полтавченко Л.С.

Пузіков С.О.

Питання екології та охорони навколишнього середовища.
Питання функціонування закладів охорони здоров’я. Питання захисту прав осіб з обмеженими фізичними можливостями. Питання екологічного виховання, молодіжних природоохоронних  ініціатив, агітаційної та просвітницької роботи.
3. Комітет з питань освіти, науки, культури, сім’ї, молоді, туризму, фізичної культури і спорту, патріотизму, духовності та національних меншин

Гавриленко С.М.- голова комітету

Стрюк В.М.

Ємець О.М.

Таненок О.А.

Питання щодо надання молоді культурно-освітніх, спортивно-оздоровчих, соціальних, психологічних послуг. Питання формування духовних цінностей, почуття патріотизму та національної свідомості. Взаємодія з національно-культурними товариствами.
4.  Комітет з питань засобів масової інформації та захисту прав і свобод громадян та юридичного забезпечення громадської ради та громадян міста, розвитку громадянського суспільства, самоврядування та боротьбі з корупцією

Гайворонський П.Є. – голова комітету

Білицька О.В.

Таненок О.А.

Хохленков С.Г.

Писаренко В.С.

Захист прав і законних інтересів громадян. Контроль за дотриманням права громадян на інформацію.
Питання забезпечення рівності прав чоловіків і жінок. Питання взаємодії з правоохоронними органами. Організація освітніх заходів (семінарів, тренінгів) для представників інститутів громадянського суспільства та членів громадської ради, участь в проведенні конкурсів, проектів в межах соціального замовлення. Питання міжсекторного партнерства.
5. Комітет з питань регуляторної політики, розвитку торгівлі та підприємництва, транспорту, паливно-енергетичного комплексу, дорожнього господарства та зв’язку

Денисов О.К. –

голова комітету

Олейніков В.М.

Картишев М.Ф.

Участь у формуванні та реалізації державної регуляторної політики, дозвільної системи у сфері господарської діяльності. Координація діяльності органів виконавчої влади, пов'язаної з розробленням та здійсненням заходів щодо проведення державної регуляторної політики та дозвільної системи у сфері господарської діяльності. Сприяння формуванню системи фінансово-кредитної, консультаційної та інформаційної підтримки  підприємництва.