ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОМІСІЇ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗА 2017 РІК

Протягом 2017 року на засіданнях адміністративної комісії при виконавчому комітеті Покровської міської ради розглянуто 41 адміністративну справу та винесено відповідні постанови.

Накладено адміністративні стягнення на 21 особу: відносно 6 осіб винесено постанову про попередження, щодо 15 громадян винесені рішення про накладання штрафів на користь місцевого бюджету на загальну суму 5729,00 грн.. Сума добровільно сплачених штрафів до місцевого бюджету складає 5525,00 грн. Адміністративні матеріали відносно громадян, які добровільно не сплатили штраф, направлені до Покровського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецької області для відкриття виконавчого провадження та стягнення накладеного штрафу в примусовому порядку.

У відношенні 20 осіб провадження у справі припинено згідно п.7 ст. 247 КУпАП, у зв’язку з закінченням строків накладання адміністративного стягнення.

За 2017 рік переважна кількість протоколів про адміністративні правопорушення розглянуто за порушення вимог ч. 2 ст. 212 1 КУпАП «Повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини» та ч. 2 ст. 156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами» по 9 протоколів.

Відносно 7 осіб розглянуто справи за ст. 159 КУпАП «Порушення правил торгівлі на ринках».

За ст. 180 КУпАП «Доведення неповнолітнього до стану сп'яніння» та ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів. Норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» розглянуто по 5 протоколів.

Протягом звітного періоду розглянуто 3 справи по ст. 179 ч.1 КУпАП «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві», 2 протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст. 182 КУпАП «Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях» та 1 протокол за ст. 154 КУпАП «Порушення правил тримання собак і котів».

По всім протоколам винесено постанови.