• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Територіальний центр соціального обслуговування Покровської міської ради

Головною метою Центру є  надання  різноманітних видів соціальних послуг, підтримка соціальної активності громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.

 

Відділення соціальної допомоги вдома

 

Надає   соціальні послуги вдома за місцем  проживання. Згідно графіку  відвідувань 2 рази на тиждень понад 500 одиноких осіб похилого віку чекають на допомогу. У відділенні  створена мультидисциплінарна команда для осіб, що перебувають у складних життєвих  обставинах, яка забезпечує  медичної, соціальної, побутової, психологічної і  духовної допомоги.

 

· При потребі працює бригада із числа  соціальних робітників з надання  послуг у генеральному прибиранні помешкання та присадибної ділянки підопічних відділення

· Фахівці відділення  приймають участь у виконанні  міських Програм (вітання ювілярів)

· Велика робота проводиться  з оформлення  документів громадян, які потребують  поселення в стаціонарні відділення, медичні заклади, будинки-інтернат загального  типу та спеціалізовані.

 

Відділення денного перебування

 

Відвідує щоденно  30 і більше  осіб  похилого віку, особи з інвалідністю, що частково втратили здатність до самообслуговування та  потребують  соціально-побутової адаптації з метою усунення обмежень життедіяльності, підтримки здоров’я, відновлення знань поведінки у суспільстві, сприяти розвитку різнобічних інтересів і потреб,  організації дозвілля відпочинку.

У відділенні  впровадженно соціально-педагогічна послуга «Університет  ІІІ віку» на основі  якої  працюють факультети:

 

1. Комп'ютерний клас  відкрито на базі  шкіл міста: ЗОШ №3, ЗОШ № 14, ЗОШ №12, ЗОШ № 33, ЗОШ № 36, ЗОШ № 2  де люди похилого віку один раз  на тиждень  навчаються комп'ютерній  грамотності.

2. Гурток «Умілі руки» - майстрині відділення  виготовляють вироби своїми руками (в'яжуть, плетуть,  випікають випічку, діляться рецептами).

3. Група здоров'я — два рази на тиждень  займається  спортом  у спортивному залі фітнес клубу.

4. Тренажерний зал  має різноманітне  спортивне обладнання, працює щоденно,  де постійно присутня медична сестра, яка слідкує  за станом  здоров'я  під час тренувань. 

5.  Клуб “Золотий вік”  -  запрошує всіх бажаючих    отримати  заряд  позитивної енергії, бадьорості під час  запальних та веселих танців.  У перерві між танцями  проводяться конкурси, привітання    з днем народження.

6. Двічі на тиждень проводяться заняття аматорського об’єднання «Скандинавська ходьба».

7. На базі міського територіального центру відкрито новий факультет інклюзивного туризму.

 

Фахівцями відділення  розроблений «План відпочинку влітку»  де заплановано виїздні екскурсії по Донецькій області, відпочинок біля водоймищ м.Покровська  та у міському парку «Ювілейний». 

 

Відділення організації  надання  адресної  натуральної  та грошової допомоги

 

Обслуговує громадян, які відповідно  до акта обстеження матеріально-побутових умов потребують  натуральної чи грошової допомоги:

 

· У відділенні  працює  пункт прийому  та видачі  речей, овочів та продуктів харчування, який постійно поповнюється завдяки клопітливої роботи фахівців відділення  з громадськими  організаціями та благодійними фондами.

· Існує пункт  прокату засобів  реабілітації, де  є можливість отримати  при  необхідності на визначений час  згідно договору засіб реабілітації (милиці, палиці, візок...)

· Щоденно ведеться прийом документів для надання  матеріальної допомоги за рахунок коштів  з місцевого бюджету.  Підчас засідань комісії, ведеться розподіл коштів для отримання  матеріальної допомоги на рік до 5 млн.грн.

 

Великим попитом  користуються  у відділенні безкоштовно надані перукарські послуги для пільгових категорій  населення. Перукар виконує чоловічі та жіночі стрижки, укладання волосся феном. При необхідності перукар  надає послугу вдома, або у складі “Мобільного офісу” у м.Родинське та сел.Шевченко.

 

ПОШТОВА АДРЕСА:

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Покровської міської ради Донецької області

 

85302, м.Покровськ, вул. Поштова, 22

 

Телефон: (0623) 52-12-85

Эл. почта:  tercentr@pokrovsk-rada.gov.ua

 

Запрошуємо з понеділка по п'ятницю!