• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Декларації майнового стану

Декларація начальник Управління активами Лафазан О.О.

Декларація спеціаліста 1 категорії відділу з питань земельних відносин управління активами Кобзар О.О.

Декларація спеціаліста І категорії сектору протидії корупції відділу з питань безпеки та протидії корупції Семенець В.В.

Декларація головний спеціаліста, юрисконсульта Зеленкової О.Є.

Декларація спеціаліста І-категорії відділу з питань Білицького С.І.

Декларація спеціаліста І категорії відділу з організаційної роботи Пожидаєвої Т.В.

Декларація спеціаліста І категорії сектора опіки та піклування та усиновлення служби у справах дітей Олейнікової І.П.

Декларація спеціаліста І категорії сектору протокольної роботи відділу забезпечення діяльності міської ради Гончарової Г.П.

Декларація спеціаліста І категорії служби персоналу Горячун О.В.

Декларація головного спеціаліста відділу з організаційної роботи Герасимової Ю.О.

Декларація заступника міського голови Федорова С.В.

Декларація спеціаліста 1 категорії відділу грошових виплат і компенсацій УСЗН Чорняк Я.В.

Декларація Спеціаліста І категорії сектору прес-служба відділу інформайної та внутрішньої політики Янжула К.Є.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2019 РІК ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА  ВІДДІЛУ "КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЩЕРБАНЬ А.В.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2019 РІК ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА ЮРИДИЧНОГО ВІДДІЛУ ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ БІЛЕЦЬКОЇ Т.В.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2019 РІК СПЕЦІАЛІСТА І КАТЕГОРІЇ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ГОРБАНЬ В.І.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2019 РІК НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ ТА ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТУМАСОВОЇ К.Л.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2019 РІК ЗАВІДУВАЧА СЕКТОРУ "ПРЕС ЦЕНТР" ВІДДІЛУ З ПИТАНЬ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТА ВНУТРІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ КЛИМЕНКО С.С.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2019 РІК ПРОВІДНОГО СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ ПЛАНУВАННЯ ДОХОДІВ ФІНАНСОВОГО УПРАВЛІННЯ КУЛИЧЕНКО А.В.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2018 РІК АДМІНІСТРАТОРА ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЖУРАЄВОЇ А.І.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2018 РІК АДМІНІСТРАТОРА ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ КУШТЕЙ Т.В.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2018 РІК ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ І ПРОГНОЗУ БІЛОУС А.О.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2018 РІК НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ЕКОЛОГІЇ, КЛІМАТУ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ ШВЕЦЬ І.М.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2018 РІК СПЕЦІАЛІСТА 1 КАТЕГОРІЇ ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ВІДДІЛУ МІСЬКОЇ РАДИ ЛОБЗА Н.В.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2018 РІК СПЕЦІАЛІСТА 1 КАТЕГОРІЇ ВІДДІЛУ З ПИТАНЬ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТА ВНУТРІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ МІСЬКОЇ РАДИ СМОКОВОЇ Г.І.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2018 РІК СПЕЦІАЛІСТА 1 КАТЕГОРІЇ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЗЯБРЕВОЇ К.П.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2017 РІК СПЕЦІАЛІСТА 1 КАТЕГОРІЇ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЄНУКЯН Е.В.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2017 РІК СПЕЦІАЛІСТА 1 КАТЕГОРІЇ ВІДДІЛУ ІНВЕСТИЦІЙ ТА СТРАТЕГІЧНОГО РОЗВИТКУ МІСТА НІКУЛІНОЇ А.Є.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2017 РІК ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ ТА ПРОГНОЗУ КОЛОМОЄЦЬ Л.Ю.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2017 РІК АДМІНІСТРАТОРА ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ФОРМАЗЮК Н.А.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2017 РІК СПЕЦІАЛІСТА 1 КАТЕГОРІЇ ЮРИДИЧНОГО ВІДДІЛУ ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МОРОЗОВОЇ Н.В.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2017 РІК ПРОВІДНОГО СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ ПЛАНУВАННЯ ДОХОДІВ ФІНАНСОВОГО УПРАВЛІННЯ ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОМЕЛЬЧЕНКО М.М.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2017 РІК ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ МІСЬКОЇ РАДИ САМСОНЕНКО О.М.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2017 РІК СПЕЦІАЛІСТА 1 КАТЕГОРІЇ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ БРАТАШ І.О.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2017 РІК СПЕЦІАЛІСТА 1 КАТЕГОРІЇ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ М. ПОКРОВСЬК ФОМІНА С.В.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2016 РІК СПЕЦІАЛІСТА 1 КАТЕГОРІЇ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ УШКВАРЮК Д.А.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2015 РІК ЗАВІДУЮЧОЇ РОДИНСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ-ФІЛІЇ № 5 КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КРАСНОАРМІЙСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА» ЯКИМОВОЇ Л.О.

На виконання п. 2 ст. 12 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» від 07.04.2011 р. № 3206-VI надано відомості, зазначені у декларації про майно, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік завідуючої Родинської бібліотеки-філії № 5 комунального закладу «Красноармійська міська централізована бібліотечна система» Якимової Лідії Олексіївни. Загальна сума сукупного доходу декларанта — 66588 грн.,у т. ч.: заробітна плата декларанта — 47268 грн, інші види доходів (пенсія)— 19320 грн. Відомості про нерухоме майно декларанта: квартира — 64,4 кв. м.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2015 РІК ЗАВІДУЮЧОЇ БІБЛІОТЕКИ-ФІЛІЇ № 13 КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КРАСНОАРМІЙСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА» ЮРАСОВОЇ Н.Г.

На виконання п. 2 ст. 12 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» від 07.04.2011 р. № 3206-VI надано відомості, зазначені у декларації про майно, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік завідуючої бібліотеки-філії № 13 комунального закладу «Красноармійська міська централізована бібліотечна система» Юрасової Надії Григорівни. Загальна сума сукупного доходу декларанта — 50022 грн., у т. ч.: заробітна плата декларанта — 49022 грн., матеріальна допомога — 1000 грн. Відомості про нерухоме майно декларанта: житловий будинок — 54,4 кв. м., земельна ділянка — 0,0796 кв. м., автомобіль легковий — PENALT MEGANE 2007 року випуску.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2015 РІК ЗАВІДУЮЧОЇ БІБЛІОТЕКИ-ФІЛІЇ № 15 КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КРАСНОАРМІЙСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА» МАЛЬЦЕВОЇ О.Ю.

На виконання п. 2 ст. 12 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» від 07.04.2011 р. № 3206-VI надано відомості, зазначені у декларації про майно, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік завідуючої бібліотеки-філії № 15 комунального закладу «Красноармійська міська централізована бібліотечна система» Мальцевої Олени Юріївни. Загальна сума сукупного доходу декларанта — 49725 грн., у т. ч.: заробітна плата декларанта — 49725 грн., сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах — 30000 грн. (Ощадбанк) Відомості про нерухоме майно декларанта: квартира — 63 кв. м.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2015 РІК ЗАВІДУЮЧОЇ БІБЛІОТЕКИ-ФІЛІЇ № 14 КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КРАСНОАРМІЙСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧ СИСТЕМА» РУДЕНКО І.В.

На виконання п. 2 ст. 12 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» від 07.04.2011 р. № 3206-VI надано відомості, зазначені у декларації про майно, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік завідуючої бібліотеки-філії № 14 комунального закладу «Красноармійська міська централізована бібліотечна система» Руденко Ірини Володимирівни. Загальна сума сукупного доходу декларанта — 61056 грн., у т. ч.: заробітна плата декларанта — 47343 грн., інші види доходів (пенсія) — 12713 грн., матеріальна допомога — 1000 грн. Відомості про нерухоме майно декларанта: квартира — 26,9 кв. м.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ДОХОДИ, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2015 РІК ЗАВІДУЮЧОЇ РОДИНСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ-ФІЛІЇ № 4 КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КРАСНОАРМІЙСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА» ГАЙВОРОНСЬКОЇ І.В.

На виконання п. 2 ст. 12 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» від 07.04.2011 р. № 3206-VI надано відомості, зазначені у декларації про майно, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік завідуючої Родинської бібліотеки-філії № 4 комунального закладу «Красноармійська міська централізована бібліотечна система» Гайворонської Ірини Володимирівни. Загальна сума сукупного доходу декларанта — 48253 грн.,у т. ч.: заробітна плата декларанта — 48253 грн. Відомості про нерухоме майно декларанта: квартира — 50,1 кв. м.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ДОХОДИ, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2015 РІК НАЧАЛЬНИКА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ВІДДІЛУ МІСЬКОЇ РАДИ ЮЗИПОВИЧ О.В.

«На виконання п.2 ст.12 Закону України „Про засади запобігання та протидії корупції“ від 7 квітня 2011 року № 3206-VІ надаються відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік начальника житлово-комунального відділу міської ради.

Загальні відомості: Прізвище, ім’я, по-батькові: Юзипович Олена Володимирівна. Посада: начальник житлово-комунального відділу міської ради. Відомості про доходи, одержані (нараховані) з усіх джерел в Україні:
загальна сума сукупного доходу — 58895 грн., у тому числі заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) декларанту відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору — 58895 грн.
Відомості про нерухоме майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта: квартира — 62,6 м2, квартира — 48,6 м2, автомобіль Volkswagen Caddy (1,9 м3) 2008 р.»

Начальник житлово-комунального 
відділу міської ради О. В. Юзипович

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ДОХОДИ, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2015 РІК ЗАСТУПНИКА НАЧАЛЬНИКА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ВІДДІЛУ МІСЬКОЇ РАДИ БЕЗПАЛОЇ Н.С

«На виконання п.2 ст.12 Закону України „Про засади запобігання та протидії корупції“ від 7 квітня 2011 року № 3206-VІ надаються відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік заступника начальника житлово-комунального відділу міської ради.

Загальні відомості: Прізвище, ім’я, по батькові: Безпала Наталія Станіславівна. Посада: заступник начальника житлово-комунального відділу міської ради. Відомості про доходи, одержані (нараховані) з усіх джерел в Україні:
загальна сума сукупного доходу — 57570 грн., у тому числі заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) декларанту відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору — 57570 грн.
Відомості про нерухоме майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта: квартира — 43,8 м2, частина квартири — 13,3 м2.»

Начальник житлово-комунального 
відділу міської ради О. В. Юзипович