• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Декларації майнового стану

Декларація головного спецiалiста сектору по фiзичній культурі та спорту Управлiння ciм'ї, молодi та спорту Покровської міської ради Донецької області: ВЕТОШКО О.В.

Декларація головного спецiалiста сектору по фiзичній культурі та спорту Управлiння ciм'i·, молодi та спорту Покровської міської ради Донецької області: ВЕТОШКО О.В.

Заява ВЕТОШКО О.В.

Декларація майнового стану

Декларація завiдувача сектору по фiзичній культурі та спорту Управлiння ciм'ї, молодi та спорту Покровської міської ради Донецької області: ФАЙНВЕЙЦЬ І.І.

Заява ФАЙНВЕЙЦЬ І.І.

Декларація майнового стану

Декларація завідувача сектору господарського забезпечення фінансово-господарського відділу Покровської міської ради Донецької області: РОЩЕПІЙ С.Д.

Декларація спеціаліста І категорії сектору профілактичної роботи та соціального захисту дітей служби у справах дітей Покровської міської ради Донецької області: КОЗЛОВА О.А.

Декларація спеціаліста І категорії фінансово-господарського відділу Покровської міської ради Донецької області: ОРЕШИНА О.О.

Декларація головного спеціаліста відділу закупівель Покровської міської ради Донецької області: МОГИЛЬЧАК І.Д.

Декларація на посаду начальника житлово-комунального відділу Покровської міської ради Донецької області: ПРОСКУРЕНКО Д.О.

Декларація заступника начальника управління Покровської міської ради Донецької області: ГНАТЕНКО Н.А.

Декларація головного спеціаліста відділу прийому громадян з питань всіх видів соціальних допомог Покровської міської ради Донецької області: ІВАНЮК Ю.В.

Декларація головного спеціаліста відділу фінансово-економічної діяльності Покровської міської ради Донецької області: АХМЕТОВОЇ О.В.

Декларація головного спеціаліста відділу фінансово-економічної діяльності Покровської міської ради Донецької області: ЖЕГУЛІНОЇ М.В.

Декларація головного спеціаліста по роботі зі зверненнями громадян сектору економіко-правової роботи міської ради Донецької області Карпова В.О.

Декларація головного спеціаліста, бухгалтер сектору економіко-правової роботи міської ради Донецької області Головко І.О.

Декларація головного спеціаліста відділу закупівель Департамента фінансово – економічної політики та управління активами Покровської міської ради Донецької області Волчек А. П.

Декларація головного спеціаліста сектору підприємництва міської ради Донецької області Гейко О.С.

 

 Заява

Декларація майнового стану

Декларація спеціаліста з публічних закупівель відділу освіти Покровської міської ради Донецької області Корнієнко С.М.

Декларація начальника управління сім'ї, молоді та спорту  Покровської міської ради Донецької області Щербинка В.О.

 Заява

Декларація майнового стану

Декларація начальника відділу освіти Покровської міської ради Донецької області Воротинцевої Л.І.

Декларація заступника начальника відділу освіти Долга А.Г.

Декларація головного спеціаліста з питань загальної середньої освіти Царко К.М.

Декларація начальника відділу промисловості та АПК міської ради Ієвлєва Є.С.

Декларація головного спеціаліста відділу промисловості та АПК  міської ради  Регана І.І.

Декларація спеціаліста 1 категорії сектору прийому громадян відділу грошових виплат і компенсацій Катіної І.О.

Декларація начальника відділу «Контактний центр Покровської міської ради» Куфтової О.А.

Декларація спеціаліста І категорії відділу з питань земельних відносин Управління активами Червинної Н. Г.

Декларація спеціаліста 1 категорії сектору прийому громадян відділу грошових виплат і компенсацій Вяльченко О. В.

Декларація головного спеціаліста відділу закупівель Департаменту фінансово – економічної політики та управління активами Покровської міської ради Донецької області  Ізвекова Г.І.

Декларація головного спеціаліста, юриста сектору економіко-правової роботи відділу охорони здоров’я Покровської міської ради Донецької області Бурковської І.В.

Декларація спеціаліста І категорії сектору держрозвитку медичної допомоги відділу охорони здоров’я Покровської міської ради Донецької області Аржавітіної З.В.

Декларація головного спеціаліста, економіста сектору економіко-правової роботи відділу охорони здоров’я Покровської міської ради Донецької області Шайдурової В.І.

Декларація завідувача сектору економіко-правової роботи відділу охорони здоров’я Покровської міської ради Донецької області Гушеватої В.В.

Декларація начальника відділу охорони здоров"я Покровської міської ради Донецької області Овчаренко О.О.

Декларація головного спеціаліста відділу з питань земельних відносин Управління активами Соги О. І.

Декларація спеціаліста І категорії - інспектор сектору державного архітектурно-будівельного контролю відділу містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Слободніченко Т.Є.

Декларація головного спеціаліста сектору підприємництва Колобова Є.В.

Декларація головного спеціаліста відділу реєстрації місця проживання осіб Коврижко Н.І.

Декларація головного спеціаліста сектору державного контролю за додержанням законодавства про працю та охорону праці Йоненко С.Ю.

Декларація головного спеціаліста сектору інформаційних технологій та автоматизованих систем управління інформаційної та внутрішньої політики міської ради Алдохіної Н.Ю.

Декларація спеціаліста І категорії відділу «Контактний центр Покровської міської ради» Лобанової Р. О.

Декларація спеціаліста І категорії відділу «Контактний центр Покровської міської ради» Крамарчук Г.О.

Декларація головного спеціаліста відділу інформаційної політики управління інформаційної та внутрішньої політики міської ради Михайлюк І.Б.

Декларація спеціаліста І категорії відділу транспорту Покровської міської ради Донецької області Баранової В.Ю.

Декларація головного спеціаліста, бухгалтера відділу транспорту Покровської міської ради Донецької області Віниченко М.Ю.

Декларація головного спеціаліста відділу з питань розвитку приєднаних територій Поспєлової Н.В.

Декларація начальника відділу закупівель Порфіленка І.В.

Декларація головного спеціаліста з питань земельних відносин  відділу з питань земельних відносин Управління активами Орешак Г.О.

Декларація спеціаліста 1 категорії сектору протокольної роботи відділу з питань діловодства, контролю та роботи зі зверненнями громадян Ліжник Г.К.

Декларація спеціаліста І-категорії відділу з питань Білицького С.І.

Декларація заступника директора Департаменту Магдалішиної Н.В.

Декларація начальник Управління активами Лафазан О.О.

Декларація спеціаліста 1 категорії відділу з питань земельних відносин управління активами Кобзар О.О.

Декларація головний спеціаліста, юрисконсульта Зеленкової О.Є.

Декларація спеціаліста І категорії сектору протидії корупції відділу з питань безпеки та протидії корупції Семенець В.В.

Декларація спеціаліста І категорії сектора опіки та піклування та усиновлення служби у справах дітей Олейнікової І.П.

Декларація спеціаліста І категорії відділу з організаційної роботи Пожидаєвої Т.В.

Декларація спеціаліста І категорії сектору протокольної роботи відділу забезпечення діяльності міської ради Гончарової Г.П.

Декларація спеціаліста І категорії служби персоналу Горячун О.В.

Декларація Спеціаліста І категорії сектору прес-служба відділу інформайної та внутрішньої політики Янжула К.Є.

Декларація головного спеціаліста відділу з організаційної роботи Герасимової Ю.О.

Декларація заступника міського голови Федорова С.В.

Декларація спеціаліста 1 категорії відділу грошових виплат і компенсацій УСЗН Чорняк Я.В.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2019 РІК ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА  ВІДДІЛУ "КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЩЕРБАНЬ А.В.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2019 РІК ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА ЮРИДИЧНОГО ВІДДІЛУ ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ БІЛЕЦЬКОЇ Т.В.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2019 РІК СПЕЦІАЛІСТА І КАТЕГОРІЇ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ГОРБАНЬ В.І.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2019 РІК НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ ТА ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТУМАСОВОЇ К.Л.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2019 РІК ЗАВІДУВАЧА СЕКТОРУ "ПРЕС ЦЕНТР" ВІДДІЛУ З ПИТАНЬ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТА ВНУТРІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ КЛИМЕНКО С.С.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2019 РІК ПРОВІДНОГО СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ ПЛАНУВАННЯ ДОХОДІВ ФІНАНСОВОГО УПРАВЛІННЯ КУЛИЧЕНКО А.В.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2018 РІК АДМІНІСТРАТОРА ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЖУРАЄВОЇ А.І.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2018 РІК АДМІНІСТРАТОРА ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ КУШТЕЙ Т.В.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2018 РІК ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ І ПРОГНОЗУ БІЛОУС А.О.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2018 РІК НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ЕКОЛОГІЇ, КЛІМАТУ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ ШВЕЦЬ І.М.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2018 РІК СПЕЦІАЛІСТА 1 КАТЕГОРІЇ ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ВІДДІЛУ МІСЬКОЇ РАДИ ЛОБЗА Н.В.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2018 РІК СПЕЦІАЛІСТА 1 КАТЕГОРІЇ ВІДДІЛУ З ПИТАНЬ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТА ВНУТРІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ МІСЬКОЇ РАДИ СМОКОВОЇ Г.І.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2018 РІК СПЕЦІАЛІСТА 1 КАТЕГОРІЇ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЗЯБРЕВОЇ К.П.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2017 РІК СПЕЦІАЛІСТА 1 КАТЕГОРІЇ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЄНУКЯН Е.В.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2017 РІК СПЕЦІАЛІСТА 1 КАТЕГОРІЇ ВІДДІЛУ ІНВЕСТИЦІЙ ТА СТРАТЕГІЧНОГО РОЗВИТКУ МІСТА НІКУЛІНОЇ А.Є.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2017 РІК ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ ТА ПРОГНОЗУ КОЛОМОЄЦЬ Л.Ю.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2017 РІК АДМІНІСТРАТОРА ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ФОРМАЗЮК Н.А.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2017 РІК СПЕЦІАЛІСТА 1 КАТЕГОРІЇ ЮРИДИЧНОГО ВІДДІЛУ ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МОРОЗОВОЇ Н.В.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2017 РІК ПРОВІДНОГО СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ ПЛАНУВАННЯ ДОХОДІВ ФІНАНСОВОГО УПРАВЛІННЯ ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОМЕЛЬЧЕНКО М.М.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2017 РІК ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ МІСЬКОЇ РАДИ САМСОНЕНКО О.М.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2017 РІК СПЕЦІАЛІСТА 1 КАТЕГОРІЇ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ БРАТАШ І.О.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2017 РІК СПЕЦІАЛІСТА 1 КАТЕГОРІЇ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ М. ПОКРОВСЬК ФОМІНА С.В.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2016 РІК СПЕЦІАЛІСТА 1 КАТЕГОРІЇ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ УШКВАРЮК Д.А.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2015 РІК ЗАВІДУЮЧОЇ РОДИНСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ-ФІЛІЇ № 5 КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КРАСНОАРМІЙСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА» ЯКИМОВОЇ Л.О.

На виконання п. 2 ст. 12 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» від 07.04.2011 р. № 3206-VI надано відомості, зазначені у декларації про майно, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік завідуючої Родинської бібліотеки-філії № 5 комунального закладу «Красноармійська міська централізована бібліотечна система» Якимової Лідії Олексіївни. Загальна сума сукупного доходу декларанта — 66588 грн.,у т. ч.: заробітна плата декларанта — 47268 грн, інші види доходів (пенсія)— 19320 грн. Відомості про нерухоме майно декларанта: квартира — 64,4 кв. м.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2015 РІК ЗАВІДУЮЧОЇ БІБЛІОТЕКИ-ФІЛІЇ № 13 КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КРАСНОАРМІЙСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА» ЮРАСОВОЇ Н.Г.

На виконання п. 2 ст. 12 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» від 07.04.2011 р. № 3206-VI надано відомості, зазначені у декларації про майно, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік завідуючої бібліотеки-філії № 13 комунального закладу «Красноармійська міська централізована бібліотечна система» Юрасової Надії Григорівни. Загальна сума сукупного доходу декларанта — 50022 грн., у т. ч.: заробітна плата декларанта — 49022 грн., матеріальна допомога — 1000 грн. Відомості про нерухоме майно декларанта: житловий будинок — 54,4 кв. м., земельна ділянка — 0,0796 кв. м., автомобіль легковий — PENALT MEGANE 2007 року випуску.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2015 РІК ЗАВІДУЮЧОЇ БІБЛІОТЕКИ-ФІЛІЇ № 15 КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КРАСНОАРМІЙСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА» МАЛЬЦЕВОЇ О.Ю.

На виконання п. 2 ст. 12 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» від 07.04.2011 р. № 3206-VI надано відомості, зазначені у декларації про майно, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік завідуючої бібліотеки-філії № 15 комунального закладу «Красноармійська міська централізована бібліотечна система» Мальцевої Олени Юріївни. Загальна сума сукупного доходу декларанта — 49725 грн., у т. ч.: заробітна плата декларанта — 49725 грн., сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах — 30000 грн. (Ощадбанк) Відомості про нерухоме майно декларанта: квартира — 63 кв. м.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2015 РІК ЗАВІДУЮЧОЇ БІБЛІОТЕКИ-ФІЛІЇ № 14 КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КРАСНОАРМІЙСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧ СИСТЕМА» РУДЕНКО І.В.

На виконання п. 2 ст. 12 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» від 07.04.2011 р. № 3206-VI надано відомості, зазначені у декларації про майно, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік завідуючої бібліотеки-філії № 14 комунального закладу «Красноармійська міська централізована бібліотечна система» Руденко Ірини Володимирівни. Загальна сума сукупного доходу декларанта — 61056 грн., у т. ч.: заробітна плата декларанта — 47343 грн., інші види доходів (пенсія) — 12713 грн., матеріальна допомога — 1000 грн. Відомості про нерухоме майно декларанта: квартира — 26,9 кв. м.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ДОХОДИ, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2015 РІК ЗАВІДУЮЧОЇ РОДИНСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ-ФІЛІЇ № 4 КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КРАСНОАРМІЙСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА» ГАЙВОРОНСЬКОЇ І.В.

На виконання п. 2 ст. 12 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» від 07.04.2011 р. № 3206-VI надано відомості, зазначені у декларації про майно, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік завідуючої Родинської бібліотеки-філії № 4 комунального закладу «Красноармійська міська централізована бібліотечна система» Гайворонської Ірини Володимирівни. Загальна сума сукупного доходу декларанта — 48253 грн.,у т. ч.: заробітна плата декларанта — 48253 грн. Відомості про нерухоме майно декларанта: квартира — 50,1 кв. м.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ДОХОДИ, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2015 РІК НАЧАЛЬНИКА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ВІДДІЛУ МІСЬКОЇ РАДИ ЮЗИПОВИЧ О.В.

«На виконання п.2 ст.12 Закону України „Про засади запобігання та протидії корупції“ від 7 квітня 2011 року № 3206-VІ надаються відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік начальника житлово-комунального відділу міської ради.

Загальні відомості: Прізвище, ім’я, по-батькові: Юзипович Олена Володимирівна. Посада: начальник житлово-комунального відділу міської ради. Відомості про доходи, одержані (нараховані) з усіх джерел в Україні:
загальна сума сукупного доходу — 58895 грн., у тому числі заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) декларанту відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору — 58895 грн.
Відомості про нерухоме майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта: квартира — 62,6 м2, квартира — 48,6 м2, автомобіль Volkswagen Caddy (1,9 м3) 2008 р.»

Начальник житлово-комунального 
відділу міської ради О. В. Юзипович

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ДОХОДИ, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2015 РІК ЗАСТУПНИКА НАЧАЛЬНИКА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ВІДДІЛУ МІСЬКОЇ РАДИ БЕЗПАЛОЇ Н.С

«На виконання п.2 ст.12 Закону України „Про засади запобігання та протидії корупції“ від 7 квітня 2011 року № 3206-VІ надаються відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік заступника начальника житлово-комунального відділу міської ради.

Загальні відомості: Прізвище, ім’я, по батькові: Безпала Наталія Станіславівна. Посада: заступник начальника житлово-комунального відділу міської ради. Відомості про доходи, одержані (нараховані) з усіх джерел в Україні:
загальна сума сукупного доходу — 57570 грн., у тому числі заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) декларанту відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору — 57570 грн.
Відомості про нерухоме майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта: квартира — 43,8 м2, частина квартири — 13,3 м2.»

Начальник житлово-комунального 
відділу міської ради О. В. Юзипович