БФ «Янголи Спасіння» надає допомогу для відновлення житла після надзвичайних подій

09.05.2024 19:35

Сьогодні благодійний фонд «Янголи Спасіння» прибув із допомогою для мешканців постраждалих будинків у Першотравневому старостинському окрузі та селищі Динасового заводу. Допомога стала можливою завдяки співпраці БФ «Янголи Спасіння» з Агентством ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

Так, від фонду мешканці отримали 15 будівельних наборів для приватного сектору та 20 OSB листів і брезент для багатоповерхових будинків.

За період з початку 2024 року благодійники надали надзвичайну допомогу нашій громаді. Завдяки їхнім зусиллям було забезпечено підтримку для 1019 домоволодінь. Загалом 2150 осіб стали бенефіціарами та отримали допомогу. Серед них було розподілено 804 набори будівельних матеріалів, а також 1645 листів OSB, 422 тарпауліни та 306 рулонів плівки. Це значна підтримка для тих, хто відновлює свої житлові умови.

«В ці важкі часи важливо знати, що небайдужі люди завжди готові допомогти тим, хто потребує цього найбільше. Ми щиро вдячні благодійному фонду «Янголи Спасіння» за їхню підтримку та небайдужість до проблем нашої громади. Ці матеріали допоможуть у відновленні житла наших мешканців», — зазначила Марина Ухова, керівниця Координаційного комітету самоорганізації населення Покровської ТГ.