У Покровську за підтримки БО GEM міняють пошкоджені обстрілами віконні конструкції

09.05.2024 12:20

Покровська МВА продовжує співпрацювати з постійними партнерами громади Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G Baffett Fondation щодо надання допомоги у відновленні житлових будинків, які зазнали пошкоджень унаслідок обстрілів.

Завдяки цій співпраці до Покровська доставлено вже 4000 віконних металопластикових конструкцій. Вони встановлені в багатоповерхівках міста, які стали об?єктами руйнування через влучання ворожих ракет.

«Встановлення нових вікон замість пошкоджених триває. Сьогодні ми отримали гуманітарний вантаж, який містив 169 металопластикових конструкцій. Вікна розподілені між мешканцями будинків №№ 1, 9, 13 мікрорайону «Південний», житло яких зазнало пошкоджень під час ворожого обстрілу 3 березня цього року. Висловлюю щиру вдячність БО Global Empowerment Mission Ukraine за постійну співпрацю та допомогу, надану жителям нашого міста у цей складний час», розповів керівник гуманітарного штабу Покровської МВА Дмитро Єрмолович.