Офіційно. В Покровську сталась надзвичайна ситуація

02.05.2024 10:10

Вчора, 1 травня, близько о 17.00 у місті сталась надзвичайна подія, внаслідок чого зазнали руйнувань та пошкоджень приватні будинки та особисте майно покровчан. На щастя, обійшлося без жертв.

Наразі на місці перебувають фахівці екстрених служб. Через загрозу вибухонебезпечних предметів доступу для проведення обстежень та фіксації обсягів руйнувань комунальним службам ще не надано.

Покровська МВА тісно взаємодіє із головами квартальних комітетів, які вже готують списки власників пошкоджених будинків. Всім буде надана допомога.

Залишити заяву на проведення відновлювальних робіт можна через контактний центр Покровської МВА за номером:0-800-300-101.

Станом на 9.00 до контактного центру вже звернулось 13 осіб.