Від БО GEM 6000 родин з Покровської громади безоплатно отримали насіння

30.04.2024 14:21

У рамках тісної співпраці з Global Empowerment Mission та Howard G. Buffett Foundation до Покровської ТГ надійшов черговий гуманітарний вантаж – посадковий матеріал для весняної посівної.

Отримати допомогу від американських партнерів мало змогу кожне наявне домогосподарство. У набір посадкового матеріалу входять близько 30 найменувань овочевих культур, а саме насіння лука, квасолі, гороху, редису, буряку, петрушки, кукурудзу, огірка, кавуна, броколі та цукіні.

Видача проводилась у адміністраційних центрах кожного зі старостинських округів громади. Загалом, насіння отримали близько 6000 родин, які виявили бажання вирощувати овочеві культури на власних присадибних земельних ділянках.