До уваги мешканців громади! Святкуємо Великдень з урахуванням безпекових заходів

30.04.2024 10:46

Цьогоріч віряни східного обряду відзначатимуть свято Великодня цієї неділі, 5-го травня. Умови воєнного стану вимагають ретельного планування та організації заходів безпеки під час святкування Воскресіння Христового.

Вже третій рік поспіль це свято мешканці Покровської громади відзначатимуть в умовах воєнного стану та з урахуванням терористичної загрози або ж інших провокацій, до яких вдається агресор.

Тож, аби уникнути загрози з боку ворога, закликаємо святкувати Великдень вдома. Богослужіння пройдуть у приміщеннях храмів зранку після закінчення комендантської години, яка триває з 21:00 до 05:00 ранку.

Освячення великодніх кошиків для вірян східного обряду розпочнеться по закінченню пасхальної літургії.

Серед головних заходів безпеки це – недопущення скупчення людей у приміщення храмів та дотримання усіма комендантської години.

Напередодні Великодніх свят звертаємось до усіх жителів громади з проханням відповідально і безпечно відзначити релігійне свято. В державі триває війна, героїчна оборона країни і ми пам’ятаємо, що ворог дуже підступний і жорстокий. Тому дотримуємося вимог комендантської години, не допускаємо масових скупчень людей у приміщеннях храмів, не втрачаємо пильності.

Бажаємо всім Світлого, а головне — безпечного Великодня!