Представниці Покровської громади увійшли до оновленого складу обласної молодіжної ради

30.04.2024 09:30

34 представники активної молоді Донецької області будуть брати активну участь у формуванні та реалізації молодіжної політики на рівні регіону.

До складу молодіжної ради увійшли волонтери, студенти та школярі, громадські діячі, представники інститутів громадянського суспільства. Серед них - й дівчата з Покровської громади:

- Ольга Бородіна, представниця Покровської молодіжної ради

- Вероніка Костюкова, представниця громадської організації «Ініціативний Покровськ».

На першому засіданні обласної молодіжної ради учасники обрали керівний склад. Привітала членів новоствореної молодіжної ради начальник Управління сім`ї, молоді та масових заходів ДонОДА Лілія Золкіна:

«Активна молодь завжди була, є і буде рушійною силою, яка творить зміни у суспільстві. Сьогодні, як ніколи, молоді Донеччини необхідно згуртуватись та підтримувати одне одного, розробляти проєкти для повноцінного відновлення рідного краю після перемоги».

Молодіжна рада при Донецькій ОДА створена як консультативно-дорадчий орган, діяльність якого покликана забезпечити:

- участь молоді у прийнятті рішень, розробці та впровадженні регіональної молодіжної політики;

- налагодження взаємодії та здійснення контролю за діяльністю органів виконавчої влади у сфері реалізації молодіжної політики.