• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Підтримка покровчан у Закарпатті: представник Покровської МВА завітав до вихованців «Милосердя»

eye

468

26.04.2024 15:30

Новини громад

img

Уже майже місяць минув з моменту, коли ЦКРОІ «Милосердя» був релокований до села Нересниця Тячівського району Закарпатської області. Велику роль у цьому відіграли представники як державних органів влади, так і місцевого рівнів, які приклали багато зусиль для забезпечення успішного переїзду.

Днями начальник управління стратегічного планування, зовнішніх зв?язків та комунікацій Покровської МВА Олег Фролов разом з елект-президентом Ротарі-клубу «Ужгород» Олегом Лукшею, керівником гуманітарного хабу «Єднання» Віктором Грицаком та головою Нересницької громади Василем Гасинцем відвідали релокований центр.

Під час візиту до евакуйованих покровчан Олег Фролов оглянув умови їхнього тимчасового проживання, поспілкувався з керівницею Центру Мариною Алєксєєвою та батьками вихованців «Милосердя».

Обговорили питання щодо забезпечення продуктами харчування. Активну допомогу в вирішенні цього питання надають благодійники. Так, найближчим часом завдяки Агентству регіонального розвитку Закарпатської області у рамках проєкту, що фінансується Міжнародною організацією з міграції (МОМ), буде здійснюватися постачання харчових продуктів для Центру реабілітації «Милосердя».

«У важкі часи підтримка та співпраця стають надзвичайно важливими. Ми разом – сильніші, і спільні зусилля забезпечать майбутнє для всіх нас. Дякуємо всім благодійникам за допомогу», – зазначив начальник Управління стратегічного планування, зовнішніх зв?язків та комунікацій Покровської МВА Олег Фролов.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Співпраця, що дає можливості: старшокласники Покровської громади готуються до НМТ в стінах Маріупольського державного університету

У рамках реалізації меморандуму про співпрацю, підписаного у листопаді 2024 року між Покровською МВА та МДУ, який релоковано до Києва, сьогодні в змішаному форматі відбулась чергова зустріч учнів-старшокласників Покровської громади з викладачами вишу.

eye

88

Новини громад

22 квітня 2025 14:30

У хабі “Єднання” в Чернівцях відбулася чергова видача гуманітарної допомоги

Сьогодні в хабі “Єднання” Покровської МВА в Чернівцях відбулася чергова видача гуманітарної допомоги для осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах.

eye

38

Новини громад

22 квітня 2025 14:10

Армія рф завдала удару по приватному сектору Покровська

21 квітня об 11.00 стався обстріл західної частини міста, внаслідок чого зруйновано приватний будинок. Інформації щодо постраждалих не надходило.

eye

40

Новини громад

22 квітня 2025 09:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію