• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській громаді визначили стипендіатів

eye

87

24.04.2024 20:00

Громада 1

img

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

Комісія призначила стипендії тринадцятьом учням загальноосвітніх навчальних закладів та одній спортсменці.

 

Основна увага сьогодні була спрямована на визначення отримувачів грошового заохочення у сфері освіти, де критерії відбору пов'язані з успіхами протягом навчального, а не календарного року.

Слід зазначити, що на попередньому засіданні, було призначено стипендії 28 спортсменам та 15 представникам культури.

Цього разу серед отримувачів стипендії - переможці різних етапів Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів-захистів МАН, мовно-літературних, науково-технічних конкурсів, тощо. Також серед них є і покровчанка, яка досягла успіхів у спорті.

Рішенням комісії із переліку стипендіатів було виведено вихованку ДЮСШ, яка припинила спортивну кар?єру. Натомість стипендію було призначено кандидату у майстри спорту України, неодноразовій переможниці та призерці змагань Всеукраїнського рівня.

 

«Варто зазначити, що ця ініціатива вже не перший рік реалізується в нашій громаді. Вона спрямована на підтримку та заохочення дітей та молоді, які мають високі досягнення в різних сферах. Зокрема, сьогодні було призначено стипендії молодим мешканцям нашої громади, які отримуватимуть від 1000 до 1200 гривень – залежно від віку та досягнень. Це обдарована молодь, якою ми дуже пишаємося, та вважаємо за необхідне підтримувати та мотивувати до нових звершень», – зазначила Маргарита Ідрісова.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію