• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській громаді створено відокремлений підрозділ ГО "Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"

eye

99

24.04.2024 13:30

Новини громад

img

Відбулося перше засідання установчих зборів Покровського відокремленого підрозділу Донецької області ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"», який є добровільною, незалежною, неполітичною масовою всеукраїнською громадською дитячою організацією.

До складу підрозділу увійшли педагоги та учні 14 закладів освіти Покровської ТГ. Його головою одноголосно обрано учителя інформатики НВК №1 Віктора Шебаршина. 

Організатори зустрічі презентували напрямки роботи "Школи безпеки".
Метою її діяльності є підвищення рівня практичної підготовки, що підростає покоління щодо дій в екстремальних ситуаціях з надання само- та взаємодопомоги, набуття навичок автономного виживання, уміння проводити рятувальні роботи за допомогою найпростішого спорядження. Одним з основних напрямків є проведення змагань для підвищення технічної та тактичної майстерності учасників Руху на базі виїзних локацій у різних регіонах України.

Ми упевнені, що створення Покровського підрозділу ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"» відкриє нові можливості для її учасників, допоможе нашим педагогам та учням  більш впевнено реагувати на  будь-які безпекові ситуації.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію