Допомога тим, хто цього потребує найбільше: з благодійною місією до міста завітав БФ «Крапка відліку»

23.04.2024 14:58

Партнери та добрі друзі Покровської МВА, які з перших днів повномасштабного вторгнення простягнули руку допомоги, продовжують підтримувати місцевих мешканців та втілювати в життя свої гуманітарні ініціативи.

Сьогодні Покровськ вкотре відвідали представники БО БФ "Крапка Відліку", зокрема, й директорка фонду Юлія Сокол.

Цього разу благодійники завітали до громадських організацій, які опікуються людьми з інвалідністю, а саме ГО "Міське товариство інвалідів м.Покровська" та Територіальної первинної організації українського товариства сліпих.

Усі члени організацій отримали продуктові набори та запашний хліб.

«Хочемо сказати велике дякуємо за їхню чуйність і турботу про людей з інвалідністю. Побажати фонду процвітання, а всім благодійникам, які зібрали і привезли ці чудові набори, здоров'я! Хай Вам щастить, люди добрі!» – зазначили представники міського товариства інвалідів Покровська.