• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

eye

166

19.04.2024 13:35

Громада 1

img

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину. Автомобіль стане невіддільною частиною системи безпеки та рятувальних служб у місті.

Передача транспортного засобу відбулась за участі начальника Покровської МВА Сергія Добряка, заступника міського голови Миколи Шабельника та начальника КП «Муніципальна служба правопорядку» Олександра Антипенка.

Цей укомплектований автомобіль у гарному технічному стані привіз голова громадської організації «Петро і Мазепа» Дмитро Підтуркін разом із представниками КП «Муніципальна служба правопорядку». Машина обладнана ємністю для води, насосом та системою, що забезпечує безперервне освітлення під час надання допомоги в надзвичайних ситуаціях.

Подарунок німецько-українського фонду «Рейн-Некар» стане справжньою опорою у боротьбі з наслідками російських обстрілів та виконанні планових робіт комунальними службами. Ця технічна одиниця в автопарку міста підвищить рівень безпеки та сприятиме швидкій та ефективній реакції на будь-які надзвичайні ситуації, що можуть виникнути у громаді.

Начальник Покровської МВА Сергій Добряк своєю чергою висловив щиру подяку громадській організації «Петро і Мазепа», а також німецько-українському фонду «Рейн-Некар» за цей важливий подарунок та передав партнерам подяки від Покровської МВА. 

«Це вже третя пожежна машина, яку отримала наша громада. Вона стане надійним помічником в роботі добровольчої команди, яку сформовано на базі КП «Муніципальна служба правопорядку» та буде служити на користь громаді. Нехай автомобіль допоможе у виконанні професійних завдань. Дякую громадській організації «Петро і Мазепа», а також німецько-українському фонду «Рейн-Некар» за допомогу в непростий час», – зауважив Сергій Добряк.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію