Навчання та робота: для ветеранів та їхніх родин стартувала нова програма

16.04.2024 10:48

Ветерани, ветеранки їхні близькі родичі, а також родини чинних військових можуть опанувати нову професію та стати професійними електромонтерами чи електромонтерками з обслуговування підстанцій.

Триває відбір заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом», який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

Для участі в програмі не потрібно мати профільну освіту, знання з питань енергетики, досвіду роботи. Програма створена для людей, які не мають навичок та знань для побудови кар’єри в енергетичному секторі, проте бачать свої перспективи саме у цій галузі.

Учасникам програми пропонують:

• офіційне працевлаштування та оплату праці з першого дня навчання;
  • освітню програму, затверджену Міністерством освіти;
  • безплатний курс навчання тривалістю 20 тижнів, який передбачає проживання, харчування та проїзд до навчального центру в передмісті м. Вінниці.

Упродовж трьох тижнів учасники здобуватимуть теоретичні знання у навчальному центрі, після чого на тих чекає оплачуване стажування на робочому місці до вересня.

Опановуючи нову професію за фахом «електромонтер / електромонтерка з обслуговування підстанцій», ви навчитеся:

• обслуговуванню обладнання електропідстанції;
  • забезпеченню оптимального режиму роботи за основними параметрами (напруга, навантаження, температура тощо);
  • контролю за станом та режимом роботи обладнання електропідстанції;
  • діагностиці й усуненню несправностей в роботі обладнання мережі;
  • впорядкуванню документації і веденню добової відомості згідно зі стандартами компанії.

Заявки на участь у програмі можна подавати до 19 квітня включно, оголошення результатів відбору – до 1 травня, початок навчання – вже у травні.

Всі деталі програми на сайті за посиланням: https://ua.energy/together.html