ГМ «Проліска» у разі потреби допоможе евакуювати маломобільних мешканців Покровської ТГ

15.04.2024 09:30

Гуманітарна місія «Проліска» вже протягом двох років допомагає Покровській громаді оперативно вирішувати нагальні питання та забезпечувати підтримку незахищених верств населення в умовах війни.

Так, з середини квітня 2023 року завдяки ГО «Проліска» здійснюються соціальні автобусні рейси до міста Покровськ з найвіддаленіших старостинських округів: Срібненського та Новоєлизаветівського два рази на тиждень, Новотроїцького - один раз на тиждень.

Днями відбулась зустріч начальниці управління по роботі з територіями Олени Носач з представниками гуманітарної місії «Проліска», під час якої вона озвучила нагальні потреби мешканців старостинських округів.

Наразі до складу Покровської ТГ входить 9 старостатів, які об’єднують 40 населених пунктів. Переважна кількість місцевих мешканців - це літні люди, серед яких чимало представників соціально незахищених категорій.

Враховуючи безпекову ситуацію в регіоні та близькість лінії фронту, евакуація набуває життєво необхідного значення. Особлива увага - маломобільним людям, які не в змозі самостійно дістатись залізничного вокзалу.

За підтримки гуманітарного фонду для України (UHF) в країні діє безоплатна евакуація населення з прифронтових зон на безпечну територію. Для маломобільних, важкохворих та поранених цивільних осіб такі заходи проводяться на спеціалізованому транспорті у супроводі медичних працівників. Тож учасники зустрічі розглянули можливість розширення співпраці ще й у цьому напрямку.

«Люди з інвалідністю, особи похилого віку, самотні потребують особливої допомоги у надзвичайних ситуаціях, що можуть призвести до виникнення загрози їхньому життю або здоров’ю. Тож дякуємо ГМ «Проліска» за цю зустріч та запропоновані шляхи допомоги у вирішенні питання з евакуацією мешканців старостатів. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в цьому напрямку», - зазначила Олена Носач.

Якщо у вас є потреба в евакуації з медичним супроводом, телефонуйте за номерами телефонів ГМ «Проліска»: +38 093 202 22 32, +38 096 404 10 34

Диспетчер проінформує про документи, які необхідно мати з собою, та запише в чергу.