ОН-ЛАЙН СПІВБЕСІДА З ТОВ «ДТЕК ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ»

22.10.2018 21:17

Центр зайнятості

За ініціативи ТОВ «ДТЕК ДОЮРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ» 19 квітня 2018 року у Покровському міському центрі зайнятості Донецької області було організовано презентацію роботодавця із застосуванням міжміської он-лайн співбесіди.

Даний захід спрямований на більш якісний підбір роботодавцем необхідних працівників та на ознайомлення шукачів роботи з підприємством.

З метою надання всебічної допомоги у підборі кандидатів, у заході прийняли участь 6 безробітних та одна особа із числа незайнятого населення.

«Не чекаючи відповідних законодавчих змін, служба зайнятості вже реформується і покращує свої сервіси. Зокрема, Служба освоює нові сучасні технології – відеорезюме, відео презентація вакансії, он-лайн співбесіда, тощо», - розпочав захід директор Покровського міського центру зайнятості Толмачов М.І.

Під час заходу представник ТОВ «ДТЕК ДОЮРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ» розповів про наявні вакансії, умови та оплату праці. Троє з присутніх були дуже зацікавлені роботою та мали можливість поспілкуватись особисто із представником підприємства.

По завершенню, присутні отримали вичерпні відповіді на поставлені питання.

IMG 20180419 111547