ЦЕНТР РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

22.10.2018 21:17

Центр зайнятості

18 квітня 2018 року відбулась зустріч центру розвитку підприємництва у Покровському міському центрі зайнятості.

У заході прийняли участь представники Покровського міського центру зайнятості на чолі з директором Миколою Толмачовим, а також соціальні партнери: голова Громадської організації «Український донецький куркуль» Костянтин Ігнатенко, голова Громадської організації «Заможна людина» Микола Головко, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Покровської районної адміністрації Наталія Шестакова, представник відділу інвестицій та стратегічного розвитку міста Покровської міської ради Галина Кирпа, головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі Покровської районної адміністрації Інна Криворучко; безробітні та особи, які мають наміри займатись підприємницькою діяльністю.

DSC 1292

«Служба зайнятості приділяє значну увагу розвитку підприємницької ініціативи, створює умови для започаткування безробітними власного бізнесу, здійснює консультаційну підтримку майбутнім та діючим підприємцям», - відкрив засідання директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.

Під час заходу були розглянуті питання: бізнес-планування, як обов’язкового кроку для створення будь-якого проекту, залучення інвестиційних коштів для проведення тренінгової роботи по бізнес плануванню, розвиток соціального підприємництва у м.Покровськ.

Треба зазначити, відтепер, щосереди з 10.00 до 13.00 у Покровському міському центрі зайнятості будуть проводитись бізнес-тренінги,тощо, за участі соціальних партнерів, де майбутні підприємці зможуть пройти навчання з бізнес-планування.

DSC 1299