Грошову компенсацію за житло можуть отримати ВПО, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

10.04.2024 14:45

У Покровській громаді працює комісія з розгляду заяв щодо призначення грошової компенсації на забезпечення житлом, відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 18.04.2018 № 280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».

Порядком виплати грошової компенсації, затвердженим ПКМУ від 18.04.2018 № 280, визначено коло осіб, які мають право на отримання грошової компенсації, а саме - внутрішньо переміщені особи, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні до 01.06.2018 року та визнані особами з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи або учасниками бойових дій, які перебувають на квартирному обліку і не менш як один рік на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб та які були обліковані як внутрішньо переміщені особи в цій базі даних до 24.02.2022 року.

"Задача комісії уважно розглянути кожне звернення. Бо ці компенсації в першу чергу є визнанням та підтримкою тих, хто доклав зусиль для збереження суверенітету та територіальної цілісності України», - підкреслила голова комісії Наталія Іваньо.