Координатори УВКБ ООН в Україні побували на місці обстрілу в Покровську

05.04.2024 17:45

5 квітня представники УКГС ООН вкотре завітали до Покровської громади та разом із заступницею начальника Покровської МВА Наталією Іваньо оглянули місце обстрілу, який стався сьогодні вночі.

Сьогодні їх основна місія полягає у визначені подальших напрямків міжнародної допомоги, а також у документуванні та інформуванні про поточну ситуацію, щоб світ не втрачав уваги до України, зокрема громад, які знаходяться в безпосередній близькості до лінії фронту.

Перебуваючи на місці надзвичайної події, представники міжнародної організації оглянули пошкоджені приватні будинки та оцінили масштаби руйнувань.

«Ворог продовжує терор мирних міст Донеччини й не дає людям спокійно жити. Їх дії направлені на те, щоб посіяти страх і хаос у нашій Покровській громаді. Але наш народ незламний: комунальні служби працюють цілодобово, контактний центр продовжує приймати заявки. Станом на 17:00 їх вже понад 200. Працюють гуманітарні місії «Проліска», БФ "Янголи спасіння", ГО "Відповідальні громодяни", які допомагають постраждалим мешканцям будівельними матеріалами та непродовольчими товарами. Дякуємо усім нашим партнерам за цю підтримку», - зазначила Наталія Іваньо.

Крім того, Заступниця начальника Покровської МВА подякувала координаторам ООН за небайдужість та всебічну допомогу в вирішенні гуманітарних питань.