Вночі ворог завдав ракетних ударів по житловим будинкам покровчан

05.04.2024 09:52

Знову Покровськ опинився під ворожим обстрілом. Сьогодні близько о 3 годині ночі окупанти балістичними ракетами обстріляли різні частини міста.

Пошкоджено 6 багатоквартирних будинків, 17 приватних домогосподарства. П?ятеро людей серед них 1 дитина 14 років отримали поранення різного ступеня тяжкості. На щастя, обійшлося без загиблих.

Крім того, в епіцентрі удару опинилось одне з комунальних підприємств міста. Пошкоджено шкільні автобуси та транспорт, переданий громаді в якості гуманітарної допомоги міжнародними донорами.

На місці вже перебувають керівники громади, працюють екстрені служби, які обстежують аварійні будівлі та допомагають мешканцям.

Станом на 09:00 до контактного центру вже надійшло 76 звернень щодо пошкоджень приміщень. Робота триває.