Мешканці Покровська отримали кваліфіковані юридичні послуги від фахівців БФ «Право на захист»

04.04.2024 14:30

Покровська МВА продовжує активно працювати над питанням надання кваліфікованих юридичних послуг мешканцям Покровської громади.

Вже тривалий час юристи благодійного фонду «Право на захист» на безоплатній основі надають консультації мешканцям Покровської громади з різних питань, які стосуються відновлення документів на майно, оформлення документів на спадщину, отримання допомоги за зруйноване житло та інше.

Сьогодні в Покровську вкотре працювали юристи, на консультації до яких завітали 10 осіб.

Учасники зустрічі мали можливість отримати відповіді щодо вирішення пенсійних та земельних питань, нарахування компенсації за зруйноване майно, реєстрацію нерухомості.

«Наша мета полягає у забезпеченні доступної та якісної юридичної допомоги для громадян. Ми прагнемо допомогти кожній особі розв'язати важливі життєві ситуації та захистити її права. Будемо продовжувати співпрацювати з Покровською МВА і надалі», - зазначила юристка БО "Право на захист" Олена Федько.